Będzie playback podczas konkursu w Sopocie!

Jak dowiedział się Plotek, z pełnym playbackiem wspomogą się dziś Stachursky i GrooveBusterz. Czy moglibyśmy spodziewać się czegoś innego po takich artystach?

Jak dowiedział się Plotek, w trakcie dzisiejszego konkursu na Polski Hit Lata podczas Sopot Hit Festiwal nie wszyscy artyści zachowają się fair i zaśpiewają na żywo. Regulamin nie zabronił występów z playbacku i fakt ten postanowił wykorzystać m.in. Stachursky i zespół GrooveBusterz.

 

Jak twierdzi nasz informator, Stachursky zupełnie nie przejmuje się tym, że nie śpiewa na żywo. Na próbach trzymał nawet mikrofon z dala od twarzy. Natomiast puszczane z playbacku wokale członków GrooveBusterz są tak mocno przefiltrowane, że bardzo łatwo będzie spostrzec, że wokalistka nie śpiewa na żywo.

 

Cała sytuacja jest dość niesprawiedliwa i krzywdząca dla pozostałych uczestników konkursu. Szanse stają się nierówne, ale widzów raczej nie da się oszukać - każdy z nas odróżni wokal z playbacku od tego na żywo.

 

Naszym zdaniem playback jest oznaką braku szacunku dla widzów festiwalu. A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Zapraszamy do dyskusji na Forum Plotka!