Skiba: Kolejny facet Edyty to kandydat na samobójcę!

Skiba ostro skrytykował wywiad jakiego Edyta Górniak udzieliła "Vivie". Co jej zarzucił?
Skiba o związkach Górniak "Każdy kolejny facet Edyty to kandydat na samobójcę" - Każdy następny facet Edyty to kandydat na samobójcę - napisał Skiba we "Wprost Light" po tym, jak Górniak opowiedziała mediom o rozstaniu z Dariuszem Krupą Edyta Górniak uznała, że opinii publicznej należy się opowieść o szczegółach jej życia u boku Dariusza Krupy i powodach rozpadu ich małżeństwa. Redakcja "Faktu" czy "Vivy" to idealne miejsce na spowiedź. Taki publiczny konfesjonał. Skibie bardzo nie spodobał się ten wywiad. - Już od dawna nikt nie komentuje piosenek Edyty Górniak. A to dlatego, że obecna ciągle w mediach absorbuje opinię publiczną swoimi prywatnymi sprawami. O rozstaniu z mężem mówi szczerze i brzydko. Kreuje się na ikonę ciemiężonych kobiet, której udało się wyrwać spod władzy męża tyrana, odbierającego platynowe kartykredytowe. I to wyrwać się tak skutecznie, że w stroju Ewy trafiła na okładkę jednego z kolorowych pism - napisał Skiba na łamach "Wprost Light". Po tym jak Edyta Górniak na łamach ogólnopolskiego czasopisma opisała swoje koszmarne życie u boku Dariusza Krupy, każdy mężczyzna, który się z nią zwiąże, będzie musiał liczyć się z tym, że cała Polska będzie znała szczegóły ich życia. Skiba ostrzega jej kolejnych facetów! - Przez kolejne miesiące będziemy czytać tylko o tym, że Darek Krupa był złym mężem. W opinii lwów salonowych każdy kolejny facet Edyty to kandydat na samobójcę - napisał Skiba na łamach "Wprost Light". Tylko gwiazdy, które czują, że sypie im się grunt pod nogami, posuwają się do publicznego prania swoich brudów dla utrzymania popularności.

Edyta Górniak uznała, że opinii publicznej należy się opowieść o szczegółach jej życia u boku Dariusza Krupy i powodach rozpadu ich małżeństwa. Redakcja "Faktu" czy "Vivy" to idealne miejsce na spowiedź. Taki publiczny konfesjonał. Skibie bardzo nie spodobał się ten wywiad. 

 

Już od dawna nikt nie komentuje piosenek Edyty Górniak. A to dlatego, że obecna ciągle w mediach absorbuje opinię publiczną swoimi prywatnymi sprawami. O rozstaniu z mężem mówi szczerze i brzydko. Kreuje się na ikonę ciemiężonych kobiet, której udało się wyrwać spod władzy męża tyrana, odbierającego platynowe karty
kredytowe. I to wyrwać się tak skutecznie, że w stroju Ewy trafiła na okładkę jednego z kolorowych pism - napisał Skiba na łamach "Wprost Light"

 

 

Po tym jak Edyta Górniak na łamach ogólnopolskiego czasopisma opisała swoje koszmarne życie u boku Dariusza Krupy każdy mężczyzna, który się z nią zwiąże będzie musiał liczyć się z tym, że cała Polska będzie znała szczegóły ich życia.Skiba ostrzega jej kolejnych facetów!

 

Przez kolejne miesiące będziemy czytać tylko o tym, że Darek Krupa był złym mężem.W opinii lwów salonowych każdy kolejny facet Edyty to kandydat na samobójcę - napisał Skiba na łamach "Wprost Light"

Tylko gwiazdy, które czują, że sypie im się grunt pod nogami, posuwają się do publicznego prania swoich brudów dla utrzymania popularności.