Skiba: Kolejny facet Edyty to kandydat na samobójcę!

Skiba ostro skrytykował wywiad jakiego Edyta Górniak udzieliła "Vivie". Co jej zarzucił?

Edyta Górniak uznała, że opinii publicznej należy się opowieść o szczegółach jej życia u boku Dariusza Krupy i powodach rozpadu ich małżeństwa. Redakcja "Faktu" czy "Vivy" to idealne miejsce na spowiedź. Taki publiczny konfesjonał. Skibie bardzo nie spodobał się ten wywiad. 

 

Już od dawna nikt nie komentuje piosenek Edyty Górniak. A to dlatego, że obecna ciągle w mediach absorbuje opinię publiczną swoimi prywatnymi sprawami. O rozstaniu z mężem mówi szczerze i brzydko. Kreuje się na ikonę ciemiężonych kobiet, której udało się wyrwać spod władzy męża tyrana, odbierającego platynowe karty
kredytowe. I to wyrwać się tak skutecznie, że w stroju Ewy trafiła na okładkę jednego z kolorowych pism - napisał Skiba na łamach "Wprost Light"

 

 

Po tym jak Edyta Górniak na łamach ogólnopolskiego czasopisma opisała swoje koszmarne życie u boku Dariusza Krupy każdy mężczyzna, który się z nią zwiąże będzie musiał liczyć się z tym, że cała Polska będzie znała szczegóły ich życia. Skiba ostrzega jej kolejnych facetów!

 

Przez kolejne miesiące będziemy czytać tylko o tym, że Darek Krupa był złym mężem.W opinii lwów salonowych każdy kolejny facet Edyty to kandydat na samobójcę - napisał Skiba na łamach "Wprost Light"

Tylko gwiazdy, które czują, że sypie im się grunt pod nogami, posuwają się do publicznego prania swoich brudów dla utrzymania popularności.

 

Więcej o:
Komentarze (10)
Skiba: Kolejny facet Edyty to kandydat na samobójcę!
Zaloguj się
 • naomi1

  Oceniono 34 razy 24

  Skiba ma racje:)

 • delicja

  Oceniono 34 razy 22

  Skibeczka ma rację. Edycie zależy tylko na kasie i sławie za wszelką cenę - naśladuje Dodę we wszystkim. Różnica polega na tym, że Doda publicznie nie opowiadała o szczegółach związku z Radziem, bo wie czym to śmierdzi. Edzia przesadza. Powtarzam: skończy jako stara wariatka jak Violetta Villas.

 • claire1983

  Oceniono 30 razy 20

  Zgadzam się w stu procentach. To co zrobiła Edyta jest poniżej wszelkiej krytyki. Czytając jej wywiad nie mogłam po prostu uwierzyć, że do tego stopnia się uzewnętrzniła. Zrobiła to dla popularności, krzywdząć dziecko i męża. A tak naprawdę nic konkretnego na niego nie miała. Wystarczyło porozmawiać w cztery oczy i wyjaśnić a nie caly ten cyrk... to jest po prostu smutne

 • motoholiczka.pl

  Oceniono 30 razy 20

  Napisał samą prawdę .... po co jej była ta cała sesja dla vivy ...

 • marika_12

  Oceniono 25 razy 15

  bravo skiba.!;p

 • romys1

  Oceniono 22 razy 12

  Ta kobieta jest totalnie rozchwiana psychicznie. Potrzebuje pomocy psychologa bo zniszczy wszystkich dookoła siebie ze swoim synkiem włącznie.

 • roman52

  Oceniono 3 razy 3

  SKIBA ma racje i powinien dać cyganichy w globus tym młotkiem.Kto na poziomie pierze brudy w gazecie.Jeżeli się rozstać to w dobrym stylu,a nie jak cyganicha,albo Samusionek.Dajcie spokój tym bredniom.Co mnie obchodzi jakim Darek był mężem,ale potrafił wziąć z cyganichą ślub - czego inni kochanie się nie podjęli.SZACUN dla Darka i kondolencje ,że z nia wytrzymał.Teraz ma spokój psychiczny,szkoda że nie medialny.

 • czirimbolo

  Oceniono 2 razy -2

  skiba chce sie lansować na górniaczce??

 • kocica1

  Oceniono 25 razy -9

  Ten Skiba niech się lepiej rąbnie w głowę tym młotkiem który trzyma w ręce. Tylko Edyta Górniak wie jakim był Dariusz Krupa mężem! A Skiba niech się nie wtrąca bo chyba w trójkę razem nie mieszkali!!!!!!!!!!!!! Niech Skiba martwi się swoim życiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX