Akcja "Protestuj" przeciw koncertowi Madonny w sieci

"Koncert Madonny został specjalnie zorganizowany 15 sierpnia po to, by ośmieszyć Królową Polski i odwieść młodych od Jej wielkiego święta."

Organizatorzy koncertu Madonny nie podejrzewali, że jej występ dostarczy tyle emocji. Kłótnie, krzyki, protesty, bojkoty, zakazy, a koncert już w przyszłą sobotę 15 sierpnia. 

 

Wczoraj wyszło na jaw, że organizatorzy nie mają wszystkich wymaganych pozwoleń. Zezwolenia na imprezę masową nie wydała straż pożarna. Występ Madonny stoi wciąż pod znakiem zapytania. Jak podało radio Tok FM, niedawno dostarczono wymagane dokumenty. Ich sprawdzanie potrwa kilka godzin. Wtedy zostanie podjęta ostateczna decyzja. Organizatorzy nie wytłumaczyli dlaczego o tak ważne pozwolenie wystąpili dopiero na kilka dni przed koncertem.

 

Z walki o zakazanie imprezy nie rezygnują środowiska katolickie. Stworzono specjalną stronę internetową Protestuj.pl. Można na niej pobrać gotowe listy protestacyjne. Są trzy wersje do organizatora z ramienia polskiej wytwórni i do szefów w USA, oraz do szefa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Grzegorza Schetyny.

 

Na stronie znajdują się informacje o koncercie. Przeczytajcie jaką ludzie mają fantazje i umiejętność przeinaczania faktów:

 

Koncert "Madonny" został specjalnie zorganizowany 15 sierpnia po to, by ośmieszyć Królową Polski i odwieść
młodych od Jej wielkiego święta.
Wypowiedź "Madonny", w której stwierdza, że: "Nie ma miejsca na dwie królowe w tym kraju" obraża wszystkich katolików w Polsce i jest jawną prowokacją.
By wyśmiewać katolików swoją córkę nazwała "Lourdes" zaś jej kochanek nosi imię "Jezus".

 

Kilka tgodni w rozmowie z panią Basią Marian Brudzyński przedowniczący Komitetu Obrony Tradycji Narodowych zdradził, że koncert Madonny będzie odwołany i mają to zrobić władze Warszawy (zobacz video z rozmowy).