Wojewódzki dementuje plotki o romansie z Lesz!

Oczywiście robi to w swoim stylu.
Dementuje plotki o Lesz! Oczywiście robi to w swoim stylu Kuba Wojewódzki zdementował w tygodniku "Polityka" plotki o swoim romansie z Natalią Lesz Kuba Wojewódzki jest od kilku tygodni bohaterem kolorowej prasy. Takie zamieszanie z pewnością mu odpowiada, ponieważ prezenter uwielbia być w centrum zainteresowania. Gazety piszą głównie o jego rzekomym romansie z Natalią Lesz. Kuba postanowił ustosunkować się do tych rewelacji. "W periodyku Party autor tej czcigodnej rubryki, czyli ja, Kuba Wojewódzki, dowiedział się, że aktualnie jest właścicielem narzeczonej Lesz Natalii, z którą spędza wieczory, chadza na imprezy, błąka się po Wrocławiu i opala w Los Angeles, a tata milioner za żadne pieniądze go nie akceptuje. Jak powiedział mistrz Dostojewski - głupota też jest pewnym stanem używania umysłu" - napisał w "Polityce" Kuba Wojewódzki. Prawda jest taka, że Kuba i Natalia sami sprowokowali kolorowe magazyny. Na oczach fotoreporterów trzymali się za ręce i chętnie pojawiali się razem na imprezach. Gazety dodały do tego kilka szczegółów i już romans gotowy!

Kuba Wojewódzki jest od kilku tygodni bohaterem kolorowej prasy. Takie zamieszanie z pewnością mu odpowiada, ponieważ prezenter uwielbia być w centrum zainteresowania. Gazety piszą głównie o jego rzekomym romansie zNatalią Lesz. Kuba postanowił ustosunkować się do tych rewelacji. 

W periodyku Party autor tej czcigodnej rubryki, czyli ja, Kuba Wojewódzki, dowiedział się, że aktualnie jest właścicielem narzeczonej Lesz Natalii, z którą spędza wieczory, chadza na imprezy, błąka się po Wrocławiu i opala w Los Angeles, a tata milioner za żadne pieniądze go nie akceptuje. Jak powiedział mistrz Dostojewski - głupota też jest pewnym stanem używania umysłu - napisał w "Polityce" Kuba Wojewódzki 

 

 

Prawda jest taka, że Kuba i Natalia sami sprowokowali kolorowe magazyny. Na oczach fotoreporterów trzymali się za ręce i chętnie pojawiali się razem na imprezach. Gazety dodały do tego kilka szczegółów i już romans gotowy!