Mandaryna chce być polską Lady GaGą?!

Według zapowiedzi jej nowa płyta ma rozpocząć nową erę na polskiej scenie dance-popowej.
Mandaryna jak Lady GaGa?! Jej nowa płyta ma rozpocząć nową erę na polskiej scenie dance-popowej. Mandaryna wydaje nową płytę. Nikt nie ukrywa, że spory wpływ na brzmienie płyty mają utwory bardzo popularnej ostatnio Lady GaGi. Na złość wszystkim tym, którzy chcieliby, by Mandaryna zakończyła karierę wokalną, wydaje ona nową płytę. Ten album ukarze artystkę od zupełnie nowej strony, zarówno jeśli chodzi o muzykę, jak i wizerunek. Przy płycie wspołpracowali producenci muzyczni z Bad Logic, najlepsi amerykańscy masteringowcy oraz czołowy dj i remixer w USA - Josh Harris. Nikt nie ukrywa, że spory wpływ na brzmienie płyty mają utwory bardzo popularnej ostatnio Lady GaGi. Skojarzenia z GaGą nasuwają się już przy słuchaniu singla promującego płytę. Trzeba jednak przyznać, że brzmi on na światowym poziomie. Już niedługo gotowy będzie teledysk do piosenki "Good Dog Bad Dog".

Na złość wszystkim tym, którzy chcieliby, by Mandaryna zakończyła karierę wokalną, wydaje ona nową płytę. Ten album jest zupełnie nową odsłona artystki zarówno muzycznie jak i wizerunkowo.

 

Przy płycie wspołpracowali producenci muzyczni z Bad Logic, najlepsi amerykańscy masteringowcy oraz czołowy dj i remixer w USA - Josh Harris. Nikt nie ukrywa, że spory wpływ na brzmienie płyty mają utwory bardzo popularnej ostatnio Lady GaGi.

 

Skojarzenia z GaGą nasuwają się już przy słuchaniu singla promującego płytę. Trzeba jednak przyznać, że brzmi on światowym poziomie. Już niedługo gotowy będzie teledysk do piosenki "Good Dog Bad Dog". Póki co, możecie posłuchać jej poniżej.

 

Premiera nowej płyty Mandaryny już jutro. Kupicie?

 

 
 

Podyskutuj o Mandarynie i jej nowej płycie na Forum Plotka!