Kononowicz robi karierę w filmie

Od oszołoma ze spotów wyborczych do statysty na planie filmowym.
Kononowicz w filmie Od kandydata w wyborach do statysty na planie filmowym. W najnowszym filmie Patryka Vegi - "Ciacho", obok największych gwiazd, pojawi się między innymi Krzysztof Kononowicz! Lista gwiazd polskiego kina, które wystąpią w najnowszym dziele Patryka Vegi - "Ciacho" jest długa: Marietta Żukowska, Cezary Żak, Joanna Liszowska, Danuta Stenka, Wojciech Mecweldowski i Paweł Małaszyński. Teraz do ekipy dołączyła kolejna gwiazda, wykreowana w Internecie - Krzysztof Kononowicz. Zasłynął jako kandydat na prezydenta Białegostoku. Jego filmiki na YouTube w krótkim czasie osiągnęły oglądalność, o jakiej politycy mogą tylko pomarzyć. Mimo porażki w wyborach, stał się rozpoznawalną postacią. Same jego pojawienie się wywołuje sensację. Kononowicz ma się wcielić w postać prokuratora. Co będzie robił dokładnie, nie wiadomo. Ekipa chce zostawić trochę niespodzianek dla widzów. Paweł Małaszyński reklamuje film jako wywrotową komedię: - To będzie niepokorna komedia wywrotowa. Czegoś takiego w polskim kinie jeszcze nie widzieliście. Bracia będą starali się pomóc siostrze wydostać się z tarapatów. Będą to robić na wiele różnych sposobów - powiedział "Gazecie Współczesnej". Film wejdzie na ekrany pod koniec tego roku.

Lista gwiazd polskiego kina, które wystąpią w najnowszym dziele Patryka Vegi "Ciacho"jest długa Marietta Żukowska, Cezary Żak, Joanna Liszowska, Danuta Stenka, Wojciech Mecweldowski i Paweł Małaszyński. Teraz do ekipa dołączyła kolejna gwiazda, wykreowane w Internecie - Krzysztof Kononowicz.

 

Zasłynął jako kandydat na prezydenta Białegostoku. Jego filmiki na Youtube.com w krótkim czasie osiągnęły oglądalność o której politycy mogą pomarzyć. Mimo porażki w wyborach stał się rozpoznawalną postacią. Same jego pojawienie wywołuje sensację. 

 

 

 

Kononowicz ma się wcielić w postać prokuratora, co będzie robił dokładnie nie wiadomo. Ekipa chce zostawić trochę niespodzianek dla widzów. Paweł Małaszyński reklamuje film jako wywrotową komedie

 

To będzie niepokorna komedia wywrotowa. Czegoś takiego w polskim kinie jeszcze nie widzieliście. Bracia będą starali się pomóc siostrze wydostać się z tarapatów. Będą to robić na wiele różnych sposobów - powiedział "Gazecie Współczesnej".

 

Film wejdzie na ekrany pod koniec tego roku. Poniżej możecie zobaczyć video z Kononowiczem podczas posiłku na planie. Co jada niedoszły prezydent Białegostoku?