Urbańska, Majdan, Mucha i Urbaś w "Tańcu z gwiazdami"?!

Udział jednej z tych osób jest już potwierdzony!

Nieprzerwanie trwają spekulacje na temat tego, kto pojawi się w zbliżającej się wielkimi krokami edycji "Tańca z gwiazdami".

 

Dziś media podały cztery kolejne nazwiska potencjalnych uczestników programu. Mieliby to być: Natasza Urbańska, Radosław Majdan, Anna Mucha i Marcin Urbaś.

 

Naszym zdaniem od razu można wykluczyć występ Nataszy Urbańskiej, która ma już zakontraktowany udział w kolejnej edycji "Jak oni śpiewają". Poza tym jest ona profesjonalną tancerką i miałaby sporą przewagę nad pozostałymi uczestnikami. Ale kto wie?

 

Wiadomość o udziale Radka Majdana i Anny Muchy podał serwis vipnews.pl powołując się na swoich informatorów. Występ aktorki jest naszym zdaniem bardzo prawdopodobny. W końcu od września będzie ona gwiazdą TVN - zagra bowiem w hicie stacji "Teraz albo nigdy".

 

W programie na pewno zobaczymy natomiast Marcina Urbasia, wielokrotnego mistrza Polski, medalistę Mistrzostw Europy w biegu na 200 m. W rozmowie z plejada.pl sportowiec zapowiada, że będzie największym drewnem w historii tego programu. 

 

Kogo z tego grona chcielibyście zobaczyć na parkiecie?

 

Czy ten Taniec z Gwiazdami ma jeszcze sens? - podyskutuj na Forum