Górniak wyciągnie z Polsatu aż 3 miliony złotych?!

Ma jednak łeb do interesów.

Okazuje się, że Edyta Górniak jest naprawdę świetną negocjatorką. Piosenkarka za udział w "Jak oni śpiewają" zainkasuje 230 tysięcy złotych. Polsat postanowił zrobić wszystko by zatrzymać gwiazdę przy sobie. Edyta ma zagwarantowany udział we wszystkich koncertach organizowanych przez stację. Według obliczeń "Faktu" zarobi za nie około 280 tysięcy złotych.

 

 

Polsat zorganizuje również benefis z okazji 20-lecia jej obecności na scenie muzycznej. Przygotowania pochłoną z budżetu stacji jakieś półtora miliona złotych. Edyta zarobi "tylko" 60 tysięcy złotych. Większych pieniędzy dorobi się natomiast na własnym programie, który pojawi się we wiosennej ramówce stacji. Za każdy z dziesięciu odcinków dostanie około 30 tysięcy złotych. Zdaniem "Faktu" koszt produkcji show wyniesie jakiś milion złotych. 

 

Jeżeli jest w tym wszystkim choć ziarno prawdy to jesteśmy pewni, że Edyta nie zdecyduje się wystąpić w "Tańcu z gwiazdami". Tam mogłaby odpaść w jednym z pierwszych odcinków, a w Polsacie będzie ustawiona na co najmniej rok.