Górniak żałuje, że zostawiła Krupę?!

Edyta nie radzi sobie bez Darka...

Kilka miesięcy temu Edyta Górniak zdecydowała się odejść od męża. Decyzja była dosyć spontaniczna i nie do końca przemyślana. Skąd taki wniosek? Znajomi piosenkarki twierdzą, że Edytę dopadła szara rzeczywistość i ciężko jej poradzić sobie bez Krupy.

 

Edyta bardzo to wszystko przeżywa. Ciągle ktoś z nią jest, nie zostawiamy jej samej - mówi "Faktowi" znajoma Górniak.

W wywiadzie dla "Vivy" piosenkarka stwierdziła, że mąż trzymał ją w kryształowej klatce. Choć była kontrolowana, prowadziła bardzo wygodne życie. Darek zajmował się interesami, kontraktami, rachunkami i koncertami. Teraz wszystko spadło na głowę Edyty, bo Krupa nie chce już z nią pracować. Wcale nas to nie dziwi. 

Więcej o:
Komentarze (32)
Górniak żałuje, że zostawiła Krupę?!
Zaloguj się
 • katerina

  Oceniono 42 razy 36

  No i doigrała się. Wiadomo, że sobie nie poradzi. Jej próby współpracy z Kozyrą i innymi to utopia. Kozyra stary szczwany lisek chytrusek wydoi ją jak krowę, kupi i sprzeda milion razy, zanim Edzia sięgnie do głębszych rezerw swojego IQ. Na dodatek skrzywi psychicznie dziecko, które żyjąc do tej pory bezproblemowo, z pewnością nie radzi sobie z taką nawałnicą smutnych wydarzeń.

 • bellaandedard

  Oceniono 34 razy 26

  Mogła nie dawać tego wywiadu.Teraz nie da sobie bez niego rady.Zrobiła z siebie ofiare którą nie była.....On tylko zapewniał jej bezpieczeństwo,ale jej to nie pasowało dla niej to była klatka....ze złota,potem diamentów,ale to ciągle była klatka....

 • marika_12

  Oceniono 32 razy 20

  ale ona jest głupiutka . sama nie wie czego chce.żal mi jej.

 • claire1983

  Oceniono 30 razy 16

  ja wiedziałam, że tak będzie.... mam nadzieję, że on jej nie wybaczy.

 • gatta66

  Oceniono 27 razy 13

  No właśnie, moja była koleżanka podobnie zrobiła; myślała, że wystarczy byc, no, może jeszcze się trochę wypiąć, a swiat czyli faceci legną u stóp. A świat, czyli faceci, ją olali cha cha. Dobrze im tak, durnym cipom, przede wszystkim trza mieć coś w głowie.

 • ktos_1

  Oceniono 14 razy 12

  niech sie kobieta z decyduje raz mowi tak a raz tak .. bez sensu

 • aeris

  Oceniono 14 razy 12

  moze jest slaba. moze dala sie zmanipulowac Krupie.
  Ale cczemu dala sie namowic na pozowanie z golym biustem na okladce vivy? w ten sposob wszystkeie jej wyznania traca na wartosci.

 • sarthy

  Oceniono 14 razy 10

  jakie to straaasznie smutne....biedna malutka Edytka...co się z nią stanie_
  Do serca pryztul psa...

 • cosma

  Oceniono 19 razy 9

  Górniak bez Krupy jest do du.y !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX