High School Musical 3: Ostatnia klasa w telewizji!

Fani HSM będą zachwyceni! High School Musical 3: Ostatnia klasa już w sierpniu na małym ekranie!

 

 HSM 3: Ostatnia klasa - przypomnijmy sobie, o czym jest!

 

Grupa przyjaciół rozpoczęła ostatni rok nauki w liceum. Przed nimi wiele decyzji związanych z przyszłością, m.in. wybór odpowiedniego college'u. Troy Bolton i Gabriella Montez prawdopodobnie będą studiować na dwóch różnych uczelniach, co może negatywnie wpłynąć na ich związek. W trzeciej części nie zabraknie kolejnych intryg przebiegłej Sharpay. Oprócz tego na zakończenie szkoły średniej uczniowie postanawiają zorganizować przedstawienie opowiadające o ich nadziejach, smutkach i radościach.  

 

Telewizyjna premiera już 23. sierpnia o godz. 20:10 na antenie HBO

 

High School Musical wyróżniony został pięcioma nominacjami do nagród MTV. Seria zdobyła także sześć nominacji do nagród Emmy, z czego statuetki zostały wręczone za choreografię oraz w kategorii najlepszy program dziecięcy. Pierwsze dwie części High School Musical obejrzały miliony widzów, a trzecia seria w USA od razu zyskała status kultowej. Reżyserem obrazu jest trzykrotny zdobywca Emmy - Kenny Ortega, twórca dwóch poprzednich filmów cyklu. W obsadzie znaleźli się ponownie Zac Efron, Vanessa Hudgens i Ashley Tisdale.

 

 

Premiera High School Musical 3: Ostatnia Klasa odbędzie się w niedzielę, 23. sierpnia o godz. 20:10 na antenie HBO. Powtórki będzie można obejrzeć w środę, 26. sierpnia o godz. 20:10 oraz w sobotę, 29. sierpnia, o godz. 16:45 również w HBO. 

 

na podstawie materiałów prasowych

 

Będziecie oglądać?