Harry Potter na DVD - wyniki konkursu!

Zobacz, do kogo powędrują filmy Harry Potter lata 1-5 na DVD!

 

Jak zwykle, Kotek dostał od Was mnóstwo maili! Oczywiście doskonale wiedzieliście, że to Daniel Radcliffe wcielił się w rolę Harry'ego Pottera w filmie "Harry Potter i Kamień Filozoficzny". Wasze opowieści o tym, która część najbardziej Wam się podobała były niesamowite! Widać, że przygody Harry'ego i jego przyjaciół to coś, co uwielbiacie! Z największym uznaniem spotkała się pierwsza część - "Harry Potter i Kamień Filozoficzny", a także "Harry Potter i Czara Ognia", oczywiście za sprawą Cedrica Diggory'ego :)

 

Było ciężko, ale Kotkowi udało się wybrać dwie osoby, do których powędrują zestawy filmów Harry Potter lata 1-5 na DVD.

 

Oto one:

 

Agata R.

 

Bardzo trudny wybór, bo każdy film jest inny, każdy następny jakby bardziej dojrzały od poprzedniego. A jednocześnie trudno traktować je odrębnie.
Zdecydowanie największy sentyment mam do części pierwszej. Wydaje się być najbardziej świeżą i naturalną. Emma, Daniel i Rupert jeszcze nie oswojeni z kamerą, a przez to bardzo naturalni i autentyczni, jako dzieciaki na początku wielkiej, magicznej przygody. Poznajemy tu wszystkich (no prawie wszystkich) bohaterów i czujemy, że oto zapowiedź czegoś fantastycznego!

 

 

Joanna Nyczak

Najbardziej spodobała mi się pierwsza częśc sagi J.K.Rowling, czyli "Harry Potter i Kamień Filozoficzny", ponieważ wspaniale ukazany został świat magii, wielkośc Hogwartu, czy nawet kilka najprostszych zaklęc i uroków. Pokazuje jak samotny chłopiec (Harry) próbuje się zaklimatyzowac w nowym otoczeniu i przy pomocy przyjaciół (Hermiona i Ron) rozwiązuje zagadki. Moim zdaniem pierwsza częśc jest najważniejsza, ponieważ dowiadujemy się w końcu jak to wszystko wygląda. Mi imponował szczególnie "soundtrack", ta muzyka, która w tle każdego wydarzenia idealnie odzwierciedlała nastrój i klimat. Oczywiście podobało mi się wiele innych rzeczy, takich jak kreacje, bądź wystrój, ale to właśnie ta muzyka porwała moje serce. I właśnie z powodu takich drobnostek "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" jest dla mnie najważniejszy.

 

Gratulacje!

 

Kotek prosi, aby wymienione wyżej osoby wysłały na adres magicznykonkurs@g.pl numery telefonów pod którymi będą dostępne, w celu umówienia odbioru nagrody.

 

Magia powraca! Filmy o "Harrym Potterze" lata 1-5 dostępne w nowych opakowaniach!