Górniak zarobi 63 tysiące za weekend, powariowali

Fakt obliczył ile zarobi piosenkarka, jeśli wystąpi w "Jak oni śpiewają" i "Tańcu z gwiazdami"

Nina Terentiew ogłosiła wczoraj triumfalnie, że Edyta Górniak będzie jurorką w nadchodzącej edycji "Jak oni śpiewają". Piosenkarka jest twarzą show obok Eli Zapendowskiej i Krzyśka Ibisza. Choć negocjacje odnośnie gaży za występ przeciągały się w nieskończoność dyrektorka programowa Polsatu pochwaliła swoją podopieczną:

 

Edyta jest niezwykle uczciwą i lojalną osobą.

 

Ta lojalność nie przeszkadzała Edycie negocjować z producentami "Tańca z gwiazdami". Z informacji "Faktu" wynika, że rozmowy nadal trwają i Górniak jest skłonna przyjąć obie propozycje. W sobotę będzie oceniała śpiewających w Polsacie, a w niedzielę zatańczy w TVN-ie.

 

Za sobotni pewny występ w "JoŚ" na konto piosenkarki wpłyną 23 tysiące złotych. Jeśli dogada się z TVN-em może dostać najwyższą gażę w historii "Tańca z gwiazdami", 40 tysięcy złotych. Takie liczby podał tabloid.

 

Nie trzeba być geniuszem, aby policzyć ile Edzia zarobi w weekend. Oczywiście jeśli liczby, podane przez "Fakt" są prawdziwe. 63 tysiące złotych za dwa dni. W takim wypadku Górniak przestaje się opłacać wydawać płyt. Wystarczy kilka występów w różnego rodzaju programach i zarobi więcej niż za największe hity

Więcej o:
Komentarze (30)
Górniak zarobi 63 tysiące za weekend, powariowali
Zaloguj się
 • seznam

  Oceniono 43 razy 39

  a to wszystko przez nas. To my czytamy te brednie o wszystkich miernotach polskiego show biznesu, czyli ludzi ze wsi Warszawa. To my idziemy na głupie filmy do kina, kupujemy puste płyty i w końcu siadamy wieczorem w weekend przed ołtarzem rozmiaru 32' czy 42' (to już jak tam kogo stać). I nie ma co zaprzeczać, że to nie ja, że to sąsiad. Niestety sąsiedzi składają się na 90 proc. tego społeczeństwa. Albo wyedukujesz sąsiada, albo czas się zbierać.

 • wahacz

  Oceniono 30 razy 18

  Patrzę ze smutkiem i obrzydzeniem jak dla kasy artyści, których lubiłem schodzą na psy. Doda, Steczkowska, Okupnik, a tera Górniak...zamiast śpiewać, czyli robić to co przyniosło im sławę i co robiły dobrze zajmują się bzdurami. Czy słyszeliście ostatnio jakąś nową fajną piosenkę w wykonaniu którejś z tych osób? Oczywiście nie, a osoby te widać przecież na okrągło w telewizji.

 • ania92

  Oceniono 25 razy 17

  Bez sensu. Normalni ludzie to przez cały rok nie zarobią tego co taka Edzia przez weekend...

 • bezkrytycznie

  Oceniono 31 razy 17

  powariowali ci, co to oglądają, a nie ci, co za to płacą.

 • sansa

  Oceniono 23 razy 11

  bezkryt: jedni warci drugich, a ona korzysta

 • skrzacina

  Oceniono 20 razy 8

  to chyba jakiś żart.

 • bellaandedard

  Oceniono 13 razy 7

  To już lekka przesada..:(

 • luki_6

  Oceniono 26 razy 6

  Należy się jej ta kasa w końcu idzie do tańca z gwiazdami żeby się poniżyć i poddać się głosowaniu widzów a wtedy prawdopodobnie jej kariera polegnie ;/ Jeżeli nie wygra tego programu to będzie jej ogromna porażka np jak przegra z Muchą :D To będą jej ostatnie zarobione duże pieniądze bo straci miano gwiazdy! a szkoda bo uważam ją za najbardziej utalentowaną piosenkarkę w Polsce a do tego pcha się w ten zasrany taniec z gwiazdami który już wyszedł ewidentnie z mody! :)

 • delicja

  Oceniono 26 razy 6

  Nie wiem za co taka kasa. Za świrowanie? Raczej dyscyplinarka by była na miejscu, a za brak kultury osobistej w miejscu pracy - nagana, lub "po premii". Na szczęście ja TEGO CHŁAMU nie oglądam. Nie biorę udziału w rozmóżdżaniu - po co sobie robić krzywdę. Wolę National Geografic lub Discovery Science.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX