Co słychać u Natalii Oreiro?

Wszyscy doskonale pamiętamy ją z roli w serialu "Zbuntowany anioł". Co dziś się z nią dzieje?
Pracowita Natalia Oreiro Wszyscy doskonale pamiętamy ją z roli w serialu "Zbuntowany anioł". Zapomniana nieco Natalia Oreiro ze "Zbuntowanego anioła" ma się świetnie. Gra w internetowym serialu "Amanda O." Wypuściła tez własną kolekcję ubrań. Polskim widzom dała się poznać dzięki roli w telenoweli "Zbuntowany anioł". To dopiero był hit! Chyba każdy z nas oglądał ten serial. Natalia Oreiro przyleciała nawet do naszego kraju, gdzie udzieliła masy wywiadów i zagrała koncert - bo należy wspomnieć, że jest ona również piosenkarką. Postanowiliśmy sprawdzić, co dziś dzieje się z gwiazdą i co u niej słychać. A dzieje się całkiem sporo. Być może nie wszyscy z was słyszeli o pierwszej internetowej produkcji argentyńskiej z udziałem Natalii. Serial nosi tytuł "Amanda O". Główna bohaterka telenoweli jest popularną gwiazdą muzyki pop i aktorką. Podczas rozdania nagród oskarżona o kradzież Amanda ucieka przed dziennikarzami żądającymi wyjaśnień żałując, że nie jest kimś innym. Następnego dnia, bohaterka budzi się posiniaczona i poobijana w nieprzyjemnym miejscu. Wraca do domu, jednak nikt, nawet jej mąż, jej nie rozpoznaje - została zastąpiona inną kobietą, która skradła jej tożsamość, życie, karierę i imię. Internetowy serial z polskimi napisami można oglądać na stronie www.amadao.pl. Poza tym Natalia wraz ze swoją siostrą wypuściły na rynek własną kolekcję ubrań o nazwie "Las Oreiro". Miło byłoby, gdyby gwiazda znów odwiedziła nasz kraj. Z pewnością wciąż ma tu wielu fanów.

Nie mamy żadnych wątpliwości, że doskonale wiecie, kim jest ta pani. Polskim widzom dała się poznać dzięki roli w telenoweli "Zbuntowany anioł". To dopiero był hit! Chyba każdy z nas oglądał ten serial.

 

Natalia Oreiro przyleciała nawet do naszego kraju, gdzie udzieliła masy wywiadów i zagrała koncert - bo należy wspomnieć, że jest ona również piosenkarką.

 

Postanowiliśmy sprawdzić, co dziś dzieje się z gwiazdą i co u niej słychać. A dzieje się całkiem sporo.

 

Być może nie wszyscy z was słyszeli o pierwszej internetowej produkcji argentyńskiej z udziałem Natalii. Serial nosi tytuł "Amanda O". Główna bohaterka telenoweli jest popularną gwiazdą muzyki pop i aktorką.  

Podczas rozdania nagród oskarżona o kradzież Amanda ucieka przed dziennikarzami żądającymi wyjaśnień żałując, że nie jest kimś innym. Następnego dnia, bohaterka budzi się posiniaczona i poobijana w nieprzyjemnym miejscu. Wraca do domu, jednak nikt, nawet jej mąż, jej nie rozpoznaje - została zastąpiona inną kobietą, która skradła jej tożsamość, życie, karierę i imię.

 

Internetowy serial z polskimi napisami można oglądać na stronie www.amadao.pl

 

Poza tym Natalia wraz ze swoją siostrą wypuściły na rynek własną kolekcję ubrań o nazwie "Las Oreiro".

 

Miło byłoby, gdyby gwiazda znów odwiedziła nasz kraj. Z pewnością wciąż ma tu wielu fanów!

 

 

 

Zwiastun serialu "Amanda O":