O tych parach się mówi!

Dziwne, niedobrane i tajemnicze - najgorętsze pary ostatnich tygodni.

Sezon ogórkowy w pełni, ale nie oznacza to wcale, że nic ciekawego się nie dzieje. Wręcz przeciwnie! Jeśli spojrzymy na pary, o których najwięcej mówiło się ostatnimi tygodniami, to zobaczymy, że każda z nich jest inna i na swój sposób kontrowersyjna. Zaczynamy!

 

1. Miłość jest ślepa - Andrzej Łapicki i Kamila Łapicka

 

  

60 lat różnicy!

Gdy w połowie czerwca "Fakt" napisał o związku 25-letniej Kamili Łapickiej i 85-letniego Andrzeja Łapickiego, Polska zadrżała w posadach. Mówiło się o tym wszędzie - w pracy, w autobusie, w kiosku, w mięsnym - WSZĘDZIE! Ślub młodej dziewczyny ze starszym mężczyzną zawsze budzi kontrowersje, ale gdy różnica wieku wynosi 60 lat, to trzeba doszukiwać się spisku. Ludzie mówili, że poleciała na kasę, że miała obsesję na punkcie wielkiego aktora. W końcu zaczęto wygrzebywać brudy z jej przeszłości.

 

Andrzej Łapicki ze stoickim spokojem przyjmował powszechną krytykę. Na koniec powiedział "Faktowi":

 - Myślę, że nie tylko moi koledzy, ale i wszyscy mężczyźni zazdroszczą mi takiej pięknej kobiety - wyznał w "Fakcie".

I niech żyje w tym przekonaniu.

 

2. Czy to przyjaźń, czy to już kochanie? - Kuba Wojewódzki i Natalia Lesz

 

 

Udajemy, że się nie znamy!

Od czasu do czasu widywano ich razem na salonach, ale zawsze później obracali to w żart. W końcu Natalia Lesz związana była z uroczym Svenem. Ale ostatnimi czasy prasa i serwisy plotkarskie ścigały się w doniesieniach na temat tej dwójki. My jako pierwsi (!!!) zwróciliśmy uwagę, że w najnowszym teledysku piosenkarki występuje postać bardzo podobna do Wojewódzkiego. Ostatnie plotki mówią, że para razem spędziła urlop w Los Angeles! A kto bogatym zabroni?

 

3. Miłość rodem z Hollywood - Paweł Wawrzecki i Izabela Roman

 

Na zdjęciu oczywiście nie żona, a koleżanka z serialu. Żona Wawrzeckiego niechętnie daje si fotografować. Niestety.

 

Na miłość nie jest za późno!

Ta historia mogłaby być materiałem na scenariusz. Znany i lubiany Paweł Wawrzecki kilka lat temu stracił ukochaną żonę Basię Winiarską i całkowicie poświęcił się opiece nad ich chorą córką. Myślał pewnie, że już nic zaskakującego w życiu go nie spotka, a jednak! Aktor po kryjomu wziął w te walentynki ślub. Było to dawno, ale teraz para znowu jest na językach.

 

Okazało się, że Izabela Roman jest bardzo, ale to bardzo bogata. Jej majątek szacuje się na 100 milionów dolarów, ma kilka domów w najlepszych lokalizacjach i wspiera Polonię amerykańską. A Paweł Wawrzecki jak był skromny, tak dalej jest.

 

4. Miłość ponad podziałami - Doda i Nergal

 

 

Gwiazdka pop i książę ciemności!

Jeszcze parę miesięcy temu nikt nie przypuszczał, że Doda i Radek Majdan rozstaną się tak na poważnie. Wszelkie wyobrażenia prysły, gdy piosenkarka zaczęła się pokazywać na mieście w towarzystwie Adama Darskiego - lidera heavymetalowej grupy Behemoth. Czy miłość pomiędzy laską lubującą się w różu i kolesiem, który stawia na czerń, jest w ogóle możliwa? Mówiło się nawet o zaręczynach, więc wygląda na to, że tak.

 

Dzięki Nergalowi Doda zaczęła się zastanawiać nad swoim stylem muzycznym. Postanowiła poważniej podejść do muzyki i swojego wyglądu. Ale przekonanie ludzi nie będzie łatwe.

- Dorota zdaje sobie sprawę, że znajomi Adama się z niej śmieją - mówi jej współpracownik magazynowi "Gwiazdy".

W związku trzeba iść na kompromis, więc może Nergal zacznie ubierać się na różowo?

 

5. Miłość w modelu 2+1 - Edyta Górniak, Dariusz Krupa i Bartosz Bodnar

 

 

Pranie brudów w prasie

To chyba najbardziej skomplikowana sytuacja ze wszystkich powyższych. Szczerze mówiąc, to po dziurki w nosie mamy czytania o Edycie Górniak, Dariuszu Krupie i o ich publicznym wylewaniu na siebie żali. Nie można jednak o nich nie wspomnieć.

 

To, że Górniak i Krupa razem nie są, żadną nowością nie jest. Najbardziej gorącym wydarzeniem ostatnich dni był wywiad, jakiego piosenkarka udzieliła w "Vivie". Nie będziemy przytaczać wszystkiego (więcej TUTAJ), ale z grubsza - Darek jest zły, zamknął mnie w złotej klatce, zabrał dowód i pieniądze.

 

Na szczęście dla Edyty Górniak w jej życiu pojawił się ktoś nowy, kto na dzień dzisiejszy twierdzi, że jest tylko jej przyjacielem. Niejaki Bartosz Bodnar obiecał się nią zaopiekować i pomóc na nowo uczyć się życia w społeczeństwie. Pokątnie mówi się, że para już wije sobie wspólne gniazdko. Tymczasem Krupa złożył pozew o rozwód.

 

 

Która para wzbudza najwięcej emocji?