Chłopak Górniak broni jej w Fakcie

Szopki ciąg dalszy. Tym razem dostaje się Krupie i wszystkim, którzy opluwają Edytę.

Po tym wywiadzie nie mamy wątpliwości, Bartosz Bodnar kojarzony z Edytą Górniak marzy o zostaniu celebrytą. Na początek wystarczy mu status tabloidowej gwiazdki. W "Fakcie" postanowił bronić swojej dziewczyny\przyjaciółki\pracodawczyni (niewłaściwe skreślić).  

 

Powodem rycerskiego gestu Bodnara jest wywiad, którego Edyta udzieliła "Vivie". Za promocyjne 99 groszy dostajemy szczegóły jej relacji z mężem Dariuszem Krupą. Teraz do prania małżeńskich brudów dołączył facet posądzany o rozbicie małżeństwa. Rozgrzesza Górniak i zrzuca winę na innych:

 

To nie Edyta zaczęła. Od tygodni bez jej udziału brudy się prały, więc lepiej było powiedzieć prawdę, inaczej świat znałby tylko jedną stronę.

Edyta i tak była delikatna, subtelna i zachowała się z klasą. To duża odwaga dać taki wywiad i dobrze, że ona się odważyła.

 

 

 


Bodnar zaczyna się zachowywać jak Krupa i odgradza Górniak od świata zewnętrznego. Sam się do tego przyznaje:

A co do internetu, to za moją namową Edyta tam wcale nie zagląda. To miejsce, gdzie opluwa się wszystko i wszystkich.

Widocznie Edyta chce przefrunąć z jednej klatki do drugiej. Była już kryształowa, bursztynowa, złota i z diamentów teraz kolej na...
Więcej o:
Komentarze (20)
Chłopak Górniak broni jej w Fakcie
Zaloguj się
 • bezkrytycznie

  Oceniono 34 razy 28

  obstawiam, ze zobaczymy go w następnej edycji tańca z gwiazdami, albo jak oni śpiewają

 • claire1983

  Oceniono 32 razy 22

  Ależ to jest żałosne... mówić o swoich intymnych sprawach w gazecie.. Jak można się tak uzewnętrzniać? To ojciec jej dziecka... w jakiej sytuacji ona stawia swojego synka, swojego męża, jego rodzinę, która była przecież taka "cudowna"

 • muukula

  Oceniono 36 razy 18

  jakie to basko jest durne i puste

 • aguska16

  Oceniono 23 razy 15

  ŻAL.PL!!! czy w tym całym show biznesie nie ma chociaż jednego małzeństwa które przetrwa całe życie???? tak jak to jest u normalnych ludzi. nic dziwnego ze teraz jest tyle rozwodow skoro takie "gwiazdy" daja taki przyklad! wezcie wy wszyscy idzcie do psychiatry czy cos bo nie da sie na was patrzec!

 • naomi1

  Oceniono 26 razy 14

  czytałam wywiad, nie sądziłam ze Edyta jest tak durna, stek bzdur

 • antydoda

  Oceniono 21 razy 11

  Jeszcze do dziś uważam, że Doda jest najgorsza. Niestety, myliłam się. Pani G. jest najgorsza. Jak można robić takie rzeczy? Latać po Vivie (za 99 groszy!) i sprzedawać całe swoje życie? Darek, bardzo dobrze, że uwolnisz się od tej baby. Ona nie była Ciebie warta :). Nie przejmuj się! Znajdziesz sobie inną, a i tak tego Bodnara rzuci, to jest pewne.

 • salma

  Oceniono 21 razy 11

  jakbyscie przestali o niej pisac to i szopka by sie skonczyla!!!!!!!!

 • napalm

  Oceniono 22 razy 8

  Ich życie, ich sprawa. Zajmijcie się swoimi sprawami.

 • eko

  Oceniono 19 razy 7

  "Niewłaściwe" pisze się chyba razem? :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX