Szymański: Nie nagram płyty, ale pojawię się w telewizji!

Tylko Plotkowi Marcin Szymański zdradził swoje najbliższe plany.
Płyty nie będzie Szymański: Nie nagram płyty, ale pojawię się w telewizji! Tylko Plotkowi Marcin Szymański zdradził swoje najbliższe plany.- Nie nagram płyty, ale pojawię się w telewizji! Marcin zamierza też otworzyć zakład fryzjerski. Co słychać u najpopularniejszego uczestnika pierwszej edycji programu "Fabryka gwiazd" ? Jeszcze kilka miesięcy temu przygotowywał się do nagrania debiutanckiej płyty, ale niestety konflikt z wytwórnią pokrzyżował jego plany. - Zerwałem umowę z wytwórnią MyPlace, więc w najbliższym czasie nie nagram płyty. Zresztą pozostali uczestnicy "Fabryki gwiazd" postąpili tak samo jak ja. Dostałem propozycję z telewizji Polsat Cafe. Może od września poprowadzę program "Metamorfozy" - powiedział Plotkowi Marcin Szymański. Jeśli nie nagrywa płyty, to co w takim razie robi? - Niedawno odszedłem z salonu fryzjerskiego w którym pracowałem od dłuższego czasu i postanowiłem otworzyć swój własny. Myślę, że niedługo mi się to uda - zdradza Plotkowi Marcin. Trzeba przyznać, że Marcin cieszy się na mieście dobrą opinią, więc z pewnością będzie miał dużo klientek.

Co słychać u najpopularniejszego uczestnika pierwszej edycji programu "Fabryka gwiazd"? Jeszcze kilka miesięcy temu przygotowywał się do nagrania debiutanckiej płyty, ale niestety konflikt z wytwórnią pokrzyżował jego plany.


Zerwałem umowę z wytwórnią MyPlace, więc w najbliższym czasie nie nagram płyty. Zresztą pozostali uczestnicy "Fabryki gwiazd" postąpili tak samo jak ja. Dostałem propozycję z telewizji Polsat Cafe. Może od września poprowadzę program "Metamorfozy" - powiedział Plotkowi Marcin Szymański.

 


Jeśli nie nagrywa płyty, to co w takim razie robi?


Niedawno odszedłem z salonu fryzjerskiego w którym pracowałem od dłuższego czasu i postanowiłem otworzyć swój własny. Myślę, że niedługo mi się to uda - zdradza Plotkowi Marcin.


Trzeba przyznać, że Marcin cieszy się na mieście dobrą opinią, więc z pewnością będzie miał dużo klientek.