Taylor Lautner w wywiadzie dla Interview WIDEO

Zobacz nagranie z Taylorem Lautnerem i dowiedz się, jak przygotował się do roli w "Księżycu w nowiu ".

 

W materiale przygotowanym dla magazynu Interview, Taylor Lautner opowiada, jak znalazł się w showbiznesie, czego wymaga od niego rola w "New Moon ". Posłuchaj:

 

 

 

Taylor ćwiczył sztuki walki i jego trener był związany z przemysłem filmowym. To dzięki trenerowi Taylor postanowił spróbować sił w aktorstwie.

Ulubieni aktorzy Taylora to: Denzel Washington, Matt Damon, Brad Pitt.

Taylor chciałby zagrać rolę podobną do postaci Bourne.

Postać Jacoba bardzo się zmienia ze "Zmierzchu" do "Księżycu w nowiu", również fizycznie, więc Taylor zaraz po zakończeniu zdjęć do "Zmierzchu" zaczął ćwiczyć, aby zwiększyć masę mięśniową. 

 

W magazynie Interview Taylor mówi więcej na temat swojego treningu i poświęcenia dla roli:

 

Chodziłem na siłownię pięć dni w tygodniu, po dwie godziny. Musiałem przybrać na wadze, ale w pewnym momencie zacząłem ją tracić. Okazało się, że za dużo ćwiczyłem. Trener powiedział, że nie mogę zacząć się pocić, bo to oznacza, że spalam więcej kalorii niż przyjmuję. Najtrudniejsze dla mnie było jedzenie. Na pewnym etapie musiałem wpychać w swoje ciało tyle jedzenie ile możliwe, żeby napakować się kaloriami. Mój trener chciał, żebym jadł sześć posiłków dziennie i nie robił dłuższych przerw niż dwie godziny między jedzeniem.

 

 

Widać, że Taylor bardzo lubi wyciskać. A Wy chodzicie na siłownię?