Oto uczestnicy 6. edycji "Jak oni śpiewają"!

Do dziesiątki finalistów poprzednich edycji chcą dołączyć m.in. Ola Szwed, Patryzja Kazadi i Robert Kudelski. Stoczą oni walkę o udział w programie!

Lista uczestników kolejnej edycji "Jak oni śpiewają" jest już mniej więcej znana od momentu, kiedy ogłoszono, że pojawią się w niej finaliści poprzednich edycji.

 

Tak oto w szóstej edycji show wystąpią:

 

Agnieszka Włodarczyk

Natasza Urbańska

Joanna Liszowska

Piotr Polk

Krzysztof Respondek

Joanna Jabłczyńska

Artur Chamski

Karolina Nowakowska

Laura Samojłowicz

Maciej Jachowski

 

Jedenastego uczestnika programu widzowie wybiorą spośród tych, którzy zajęli w poprzednich edycja trzecie miejsce. Są to: Robert Moskwa, Patrycja Kazadi, Kacper Kuszewski, Ola Szwed oraz Robert Kudelski.

 

Zagłosujcie w naszej sondzie i wytypujcie ostatniego uczestnika show!

 

Kto powinien zostać jedenastym uczestnikiem show?
Więcej o:
Komentarze (37)
Oto uczestnicy 6. edycji "Jak oni śpiewają"!
Zaloguj się
 • plodkasz

  Oceniono 43 razy 21

  bojkotujmy Olę Szwed :D

 • fanfaronada

  Oceniono 35 razy 17

  Ola Szwed? A to niespodzianka... Czy ona musi obskoczyć KAŻDY program?

 • malenka1111

  Oceniono 35 razy 15

  Tylko nie OLA SZWED!!! oni juz nie maja czego wymyslic ten program juz bedzie niezle daremny skoro beda w nim spiewac te same "gwiazdy" co w poprzednich edycjach;/

 • bartek5

  Oceniono 22 razy 12

  Urbańska i Włodarczyk znowu razem

 • mtsz

  Oceniono 28 razy 10

  juz nie maja czego wymyslic -.- ludziom w dupach sie przewraca

 • luki_6

  Oceniono 28 razy 8

  O Fuck! a gdzie Ola Zienkiewicz?! która zajęła 4 miejsce! Ta lista jest sfałszowana! Przecież Laura powiedziała stanowczo, że nie da się wkręcić kolejny raz do tego programu ze względu an brak czasu bo ma teraz dużo propozycji. A tym bardziej Natasza ona przecież jest pokłócona z całym Polsatem! Liszowska tak samo przecież ona wyprowadza się do Szwecji i również odmówiła udziału Mam nadzieję że lista jeszcze się zmieni! :)A przede wszystkim żeby była tam Ola Zienkiewicz i Aneta Zając ! Bo inaczej rzadko będę oglądać ten program a jak na razie to jest moim ulubionym ! A i uczestników ma być 14 albo i nawet 15 a nie tylko 11 jak tu napisaliście! :)

 • bajbajmaszkaro

  Oceniono 37 razy 7

  No nie, znowu Urbańska!!! Wszędzie nam ją wciskają! Czy ona z tym swoim fagasem nie rozumieją, ze NIKT NIE CHCE JEJ OGLĄDAĆ??? Wyjątkowo niesympatyczna, zadufana w sobie i irytująca osoba! Pociesza mnie jadynie fakt, ze to będzie kolejna jej porazka, bo polsatowskie show sa na tak niskim poziomie, ze i tak mało kto to ogląda!

 • plodkasz

  Oceniono 15 razy 5

  gerard - ale Ty jesteś głupi :D haha! 1 oddany głos to 100%. Stąd na początku, jak głosów było mało, to spore procenty już się rozkładały :) nie potrafisz tego pojąć?

 • luki_6

  Oceniono 15 razy 3

  Paździoch lepiej w ogóle tu nie komentuj bo rzeczywiście nie znasz znaczenia polskich słów min. patologiczny program ahha wiesz co to znaczy patologia? :D Raczej w tym programie nikt nikogo nie bije fizycznie ani nie pije byków :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX