Anna Mucha w "Tańcu z gwiazdami"!

Zatańczy z Rafałem Maserakiem!
Mucha w "TzG" Ruszyły przygotowania do 10 edycji programu "Taniec z gwiazdami". Anna Mucha w "Tańcu z gwiazdami"! Jak donosi "Na żywo", aktorka już rozpoczęła próbne treningi do programu. Partnerować jej będzie Rafał Maserak! TVN zdaje sobie sprawę z tego, że tylko wielkie nazwiska są w stanie zwabić widzów przed telewizory. Formuła już dawno się wyczerpała, więc w programie muszą wystąpić wielkie gwiazdy. Jedną z nich ma być Anna Mucha! Jak donosi "Na żywo", aktorka już rozpoczęła próbne treningi do programu. Partnerować jej będzie Rafał Maserak! Przypadli sobie do gustu. Jest między nimi chemia - twierdzi informator gazety. Udział Muchy w "Tańcu z gwiazdami" wydaje się bardzo prawdopodobny. Aktorka gra w serialu "Teraz albo nigdy" i ma duże szanse na zostanie gwiazdą TVN-u. Tylko co z jej chłopakiem? "Na żywo" już sugeruje, że Ania nie oprze się Rafałowi.

Ruszyły przygotowania do 10 edycji programu"Taniec z gwiazdami". TVN zdaje sobie sprawę z tego, że tylko wielkie nazwiska są w stanie zwabić widzów przed telewizory. Formuła już dawno się wyczerpała, więc w programie muszą wystąpić wielkie gwiazdy. Jedną z nich ma być Anna Mucha! Jak donosi "Na żywo", aktorka już rozpoczęła próbne treningi do programu. Partnerować jej będzie Rafał Maserak!

 

Przypadli sobie do gustu. Jest między nimi chemia - twierdzi informator gazety

 

 

Udział Muchy w "Tańcu z gwiazdami" wydaje się bardzo prawdopodobny. Aktorka gra w serialu "Teraz albo nigdy" i ma duże szanse na zostanie gwiazdą TVN-u. Tylko co z jej chłopakiem? "Na żywo" już sugeruje, że Ania nie oprze się Rafałowi.