Łapicki zdradza kulisy zaręczyn z Kamilą!

Oczywiście robi to na łamach "Faktu".Wystarczyło mu pół roku, żeby zrozumieć, że Kamila jest miłością jego życia.
Łapicki o zaręczynach Łapicki zdradza kulisy zaręczyn z Kamilą! - Były ciche i skromne. Wszystko było tak, jak trzeba. Nie zaręczyłem się w restauracji, ale w domu - powiedział Andrzej Łapicki o zaręczynach z Kamilą Oczywiście robi to na łamach "Faktu".Wystarczyło mu pół roku, żeby zrozumieć, że Kamila jest miłością jego życia. Nie cichnie zamieszanie wokół budzącego kontrowersje ślubu 85-letniego Andrzeja Łapickiego i 25-letniej Kamili Łapickiej. Para nie unika mediów i chętnie zwierza się ze swoich tajemnic. Małżonkowie lubią opowiadać zwłaszcza o swojej wielkiej miłości. Łapicki zdradził nawet kulisy oświadczyn. - Znamy się pół roku. To przecież długo! A w moim wieku nawet bardzo długo. Po prostu nie chciałem dłużej czekać z tą decyzją. Nasze zaręczyny były ciche i skromne. Wszystko było tak, jak trzeba. Nie zaręczyłem się w restauracji, ale w domu - powiedział "Faktowi" Łapicki. Bardzo dobrze, że zrobił to w domu, bo oświadczyny w restauracji przy obcych ludziach to obciach. Lubimy czytać o Łapickim, ale powoli odczuwamy przesyt jego osobą. A Wy?

Nie cichnie zamieszanie wokół budzącego kontrowersje ślubu 85-letniego Andrzeja Łapickiego i 25-letniej Kamili Łapickiej. Para nie unika mediów i chętnie zwierza się ze swoich tajemnic. Małżonkowie lubią opowiadać zwłaszcza o swojej wielkiej miłości. Łapicki zdradził nawet kulisy oświadczyn.

 

Znamy się pół roku. To przecież długo! A w moim wieku nawet bardzo długo. Po prostu nie chciałem dłużej czekać z tą decyzją Nasze zaręczyny były ciche i skromne. Wszystko było tak, jak trzeba. Nie zaręczyłem się w restauracji, ale w domu - powiedział "Faktowi" Łapicki

 


Bardzo dobrze, że zrobił to w domu, bo oświadczyny w restauracji przy obcych ludziach to obciach. Lubimy czytać oŁapickim, ale powoli odczuwamy przesyt jego osobą. A Wy?