Agnieszka Perepeczko uwielbia młodszych

A oni podobno ją. Za co?
Perepeczko lubi młodszych Kobieta po 60. nie musi mieszkać z grubym jamnikiem i wiecznie oglądać seriali. Na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach Agnieszka Fitkau-Perepeczko co i rusz pokazywała się w towarzystwie młodych, przystojnych mężczyzn Agnieszka Fitkau-Perepeczko korzysta z życia, ile może, a dokładniej ze swojego uroku, którym uwodzi dużo młodszych mężczyzn. Aktorka była ostatnio na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, gdzie co i rusz pokazywała się w towarzystwie przystojnych mężczyzn - pisze "Fakt". Z jednym z nich Perepeczko paradowała pod rękę. - On jest bardzo przystojnym chłopakiem. Nie mogę powiedzieć, czy jest mi bliski, bo jak coś ma otoczkę tajemnicy, to świetnie - powiedziała tabloidowi. - Ja naprawdę lubię młodych mężczyzn. Oni mnie interesują, bo mają poczucie humoru. Pod rękę można chodzić z wieloma mężczyznami - dodała. To w końcu mężczyznami czy chłopakami? Tak czy inaczej, poczucie humoru panów jest w tej kwestii kluczowe. Znacie jakiś inny powód, dla którego chodziliby pod rękę z panią w wieku Agnieszki Perepeczko?

Kobieta po 60. wcale nie musi mieszkać z grubym jamnikiem i wiecznie oglądać seriali. Agnieszka Fitkau-Perepeczko korzysta z życia, ile może, a dokładniej ze swojego uroku, którym uwodzi dużo młodszych mężczyzn.

 

Aktorka była ostatnio na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, gdzie co i rusz pokazywała się w towarzystwie przystojnych mężczyzn - pisze "Fakt". Z jednym z nich Perepeczko paradowała pod rękę.

 - On jest bardzo przystojnym chłopakiem. Nie mogę powiedzieć, czy jest mi bliski, bo jak coś ma otoczkę tajemnicy, to świetnie - powiedziała tabloidowi. - Ja naprawdę lubię młodych mężczyzn. Oni mnie interesują, bo mają poczucie humoru. Pod rękę można chodzić z wieloma mężczyznami.

To w końcu mężczyznami czy chłopakami? Tak czy inaczej, poczucie humoru panów jest w tej kwestii kluczowe. Znacie jakiś inny powód, dla którego chodziliby pod rękę z panią w wieku Agnieszki Perepeczko?

 

 

 

Jakaż ona kusząca - Agnieszka Perepeczko w Międzyzdrojach

Żart roku - Międzynarodowy festiwal gwiazd [galeria]

Fitkau-Perepeczko straszy na salonach