Pierwsi pewniacy "Tańca z gwiazdami"?! Rosati, Wyszkoni, Machalica i...

Kto jeszcze? Poznaj pierwszych "pewniaków".

Podobno TVN ma ogromne problemy ze skompletowaniem gwiezdnej załogi kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". Aktorzy i muzycy masowo odmawiają udziału w show - pewnie obawiają się, że zostaną uznani za upadające gwiazdki, które chwytają się ostatniej szansy zaistnienia w mediach - tzw. odpady medialne.

 

Jak donosi serwis pudelek.pl, są już pierwsi pewniacy 10. edycji programu:

Pewni są: Anna Wyszkoni, Weronika Rosati, Dominika Figurska, Maciej Silski, Elżbieta Romanowska i tak na 80% Piotr Machalica - zdradza Pudelkowi osoba związana z produkcją 

Niektóre z gwiazd już po raz kolejny odmawiają udziału w show, inni bardzo wysoko się cenią:

(...) jest bardzo dużo odmów. Chyba już szósty raz na 10. edycji próbowali przekonać Jolantę Pieńkowską, ale też bez powodzenia. Za to Machalica nieźle się ceni - początkowo żądał 12 tysięcy, potem zgodził się trochę opuścić, ale też niewiele. - dodaje informator

Producenci szukają aktualnie kolejnych chętnych do wygłupów na parkiecie. Jeśli w ciągu najbliższych tygodni tacy się nie znajdą, liczba uczestników programu może zostać ograniczona do dziesięciu.

 

Dziwne, że TVN tak bardzo musi starać się o udział artystów w swoim czołowym programie. Przecież powszechnie wiadomo, że na udziale niektórych gwiazd w "Tańcu z gwiazdami" bardziej skorzystają one same niż program.