Poznaj wakacyjne plany gwiazd!

Wakacje w pełni. Słońce przygrzewa, każdy snuje jakieś wypoczynkowe plany. Gwiazdy też. Kto będzie wylegiwał się na plaży, a kto pilnie pracował? Sprawdź koniecznie!

Wakacje w pełni. Słońce przygrzewa, każdy snuje jakieś wypoczynkowe plany. Gwiazdy też. Kto będzie wylegiwał się na plaży, a kto pilnie pracował? Sprawdź koniecznie!

 

Natalia Kukulska

 

Gdyby nie dzieci, pewnie wakacje spędziłabym  w studio... przygotowując materiał na nową płytę. Kierując się ich dobrem zaplanowaliśmy ten czas jednak inaczej... Tydzień nad Bałtykiem, trochę Mazur, dwa tygodnie w Hiszpanii. Odpoczynek przeplatany jest różnymi uroczystościami rodzinnym, które wyjątkowo nasiliły się w tych miesiącach. Oprócz tego trochę koncertów w sierpniu. Zabieramy z Michałem wszędzie sprzęt umożliwiający nam dłubanie przy pomysłach na płytę, ale zamierzamy ten czas poświęcić bardziej dzieciom. Płyta nie zając! ;-)

 

Ania Dąbrowska

 

Wybieramy się z grupą znajomych do Chorwacji. Spędzimy dwa tygodnie w zaprzyjaźnionym domu na wyspie Korcula. Będziemy się koncentrować na eksplorowaniu licznych wysepek, grach i zabawach analogowych (chińczyk, kości, karty), a także na spożywaniu owoców morza.

 

Kasia Cerekwicka

 

Niestety w tym roku na wakacje raczej się nie wybiorę,nagrywam nową płytkę,którą mam nadzieje wydać w listopadzie.Tak więc wakacje spędzę w stolicy.Jeśli nad Bałtykiem zaświeci słońce być może udam się na weekend aby powdychać troszkę jodu i poszukać inspiracji.
 
 

Michał Piróg

 

Powiem tylko tyle, że tegoroczne wakacje postanowiłem niemal całe spędzić w rozjazdach. Na początek był Izrael, potem Portugalia, później był czas na pracę ("Projekt plaża") i kilka programów w Polsce. Teraz jestem na greckich wyspach. Do Polski wracam na festiwal "Karuzela cooltury", następnie lecę do Francji, potem raz jeszcze Grecja i Izrael.

 

Maryla Rodowicz

 

Cztery dni we Francji i tydzień na Mazurach.

 

Paulla

 

Oj! Plany są i to duże, tylko martwię się troszkę, że w tym roku na planach tylko się skończy. Mądrzy ludzie mówią jednak, że co się odwlecze to....... no właśnie!!!! :) A mówiąc już całkiem poważnie, to bardzo chciałabym odwiedzić wraz z moim ukochanym Rafałem moich przyjaciół w Atenach i w końcu odwiedzić moja siostrę, która od kilku lat mieszka w Hiszpanii :)

 

Marysia Sadowska

 

W weekendy będę głównie koncertować na wybrzeżu. Pozostałe dni mam zamiar spędzić na Sulawszczyźnie i jeśli to tylko możliwe, trzymać się jak najdalej Warszawy.

 

Kasia Zielińska

 

Moje wakacje będą krótkie, ale jak zwykle fantastyczne, bo wykorzystam na nich każdą minutę. Niedługo lecę z przyjaciółką na tydzień do Grecji. Po powrocie zabieram się ostro do pracy nad moim nowym recitalem. Będzie to wiązanka najpopularniejszych piosenek o miłości od lat 50. do dzisiaj w nowoczesnych aranżacjach Krzysztofa Herdzina. Czekają mnie więc próby w studio, na scenie, ale bardzo się na to cieszę, bo to będzie mój całkowicie własny, autorski projekt. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to w listopadzie odbędzie się premiera spektaklu.

 

Candy Girl

 

Moje wakacje to dużo pracy. Promo press tour, koncerty, festiwale oraz płyta, która wyjdzie 21 sierpnia. Ostatnie przygotowania, sesje oraz nowe nagrania na nowy projekt. A potem sama promocja płyty.
Dużo bywam nad Bałtykiem a to z racji wielu koncertów. Staram się odpoczywać pomiędzy tym wszystkim. Nie jest łatwo, ale lubię żyć w biegu. Na prawdziwe wakacje wybiorę się w styczniu - taką mam nadzieję. Jeszcze nie wiem gdzie, ale na pewno będą to ciepłe kraje, gdzie będę mogła się powygrzewać i wrócić do pracy z głową pełną pomysłów.

 

Agnieszka Frykowska

 

W tym roku czekają mnie bardzo pracowite wakacje. Niedawno odbyło się moje przedstawienie dyplomowe "Śluby panieńskie", a teraz  muszę skończyć pisanie pracy magisterskiej o Romanie Polańskim. Obrona czeka mnie w październiku, a ja mam dopiero jeden rozdział. Staram się o wywiad z reżyserem. Niedługo zacznę też próby do nowego przedstawienia pt. "Closer". Jedyne wakacje na jakie sobie mogę pozwolić to weekend nad morzem. Ale postanowiłam też sobie samej sprawić niespodziankę z okazji zakończenia studiów i w przyszłym tygodniu zamierzam skoczyć ze spadochronem. A na razie ćwiczyłam "latanie" podczas sesji zdjeciowej w kinie ;-))

 

Artur Chamski

 

W tym roku wakacje mam bardzo pracowite, z czego tak naprawdę się bardzo cieszę. Do połowy lipca gram spektakle w teatrze, potwierdziłem też swoją obecność na kilku koncertach charytatywnych na pomorzu i w rodzinnych stronach na Dolnym Śląsku. Po 20 lipca planuję chwilę wolnego, bardzo chcę wyjechać z Warszawy i odwiedzić rodziców w mojej rodzinnej Bystrzycy Kłodzkiej. Rodzice często mnie odwiedzają tutaj, ale to nie to samo. Szczerze tęsknię za rodzinnym miastem i przede wszystkim za górami. Tylko tam tak naprawdę odpoczywam. Bardzo bym chciał też wyskoczyć pod namiot razem z braćmi choć na weekend gdzieś właśnie w góry. Cały czas pracuję też z Darkiem Krupą nad moją płytą.

 

Edyta Herbuś i Ewa Szabatin

 

 

Edyta:

Postanowiłyśmy połączyć przyjemne z pożytecznym. Cały sierpień spędzimy w Londynie, a dokładnie w tamtejszej PINEAPPLE DANCE STUDIO, jednej z najlepszych szkół na świecie. Tym razem chcę postawić na takie techniki jak jazz i contemporary. Biorąc pod uwagę najbliższe plany, rozwój w tych stylach będzie przydatny. Niewątpliwie miesiąc w Anglii to też idealna okazja aby sprawdzić i podszlifować angielski. Myślę, że to będą intensywne wakacje - zwiedzanie, warsztaty taneczne i relaks w londyńskim klimacie :)

Ewa:

Chcemy tańczyć i oglądać taniec - szukać inspiracji. W sierpniu w Londynie odbywa się np. Trafalgar Square Festival. Doświadczenia jakie zdobyłyśmy podczas realizacji spektaklu Lady Fosse, podsyciły chęć poznania nowych technik tanecznych. Londyn jest do tego wymarzonym miejscem. Nie będę jednak sobą, jeżeli też trochę czasu nie poświęcę na modę i zakupy. Muszę też upolować na Notthing Hill lub Covent Garden jakieś obrazy do atelier, bo zaraz po moim powrocie planujemy z Elą medialne otwarcie.

 

 

Gosia Andrzejewicz

 

Moje plany wakacyjne musiały zostać przesunięte w czasie ze względu na promocję mojej najnowszej płyty pt: "Wojowniczka". Płyta wychodzi już 14 sierpnia, a ja razem z zespołem przygotowuję się do trasy koncertowej. Gdybym jednak mogła teraz gdzieś wyjechać, z pewnością byłyby to Włochy. To mój ulubiony kraj pod każdym względem. Uwielbiam włoskie plaże i atmosferę, którą tworzą mieszkańcy tego słonecznego kraju. Jest w nich dużo szczęścia i uśmiechu. Czuję się tam zupełnie beztrosko.

 

Ania Wyszkoni

 

Moje wakacje są zawsze bardzo pracowite. To właśnie w tym czasie najwięcej koncertuję i jeżdżę po Polsce nie mając czasu na dłuższy odpoczynek. Cieszę się, że tak jest, bo przecież właśnie o koncertach dla tysięcy ludzi marzyłam od dziecka. Teraz, kiedy mój syn ma już prawie osiem lat, często łączę moje zawodowe wyjazdy z krótkim wypoczynkiem rodzinnym zabierając go w piękne zakątki naszego kraju, którego uroków i magii często nie doceniamy. Prawdziwe, najczęściej dwutygodniowe wakacje odkładam na zimę. Wtedy zwykle wyjeżdżam do ciepłych krajów, bo uwielbiam wygrzewać się na słońcu. W ten sposób ładuję akumulatory przed kolejnym sezonem koncertowym, pracą nad nowymi piosenkami itd. Wtedy mam czas na prawdziwy, rzetelny odpoczynek.

 

Agnieszka Szulim

 

Praca, praca, praca. Jeździmy z "Kawą czy herbatą" po całej Polsce i jest to na tyle czasochłonne, że wakacje będą musiały poczekać przynajmniej do października. Ciesze się, że udało mi się wyrwać na Open'era, zobaczyłam morze, zaliczyłam kilka świetnych i kilka mniej dobrych koncertów, naładowałam baterie i wystarczy. W maju byłam też z Kawą czy herbatą w Grecji, na wyspie Zakhyntos, gdzie kręciliśmy felietony do cyklu "Smaki podróży", więc naprawdę nie mogę narzekać. Może jeszcze jakiś weekend, albo dwa z przyjaciółmi na Mazurach, Motocyklowe Mistrzostwa Polski w Poznaniu, w których startuje mój mąż i na tym plany się kończą. Prawdę mówiąc ja naprawdę lubię swoją pracę i kiedy wyjeżdżam na dłużej niż tydzień, to myślę już tylko o tym, żeby jak najszybciej wracać. Poza tym w Warszawie tyle się dzieje.

 

Iwona Węgrowska

 

Wakacje to dla mnie wbrew pozorom nie czas odpoczynku, a ciężkiej pracy. Gram po cztery koncerty tygodniowo i jakikolwiek wyjazd na dłużej jest niemożliwy :( Jednak przy okazji trasy w Stanach pod koniec sierpnia zamierzam sobie zrobić kilka dni urlopu na Florydzie :)

 

Beata Sadowska

 

Na wakacje najbardziej lubię jeździć tam, gdzie mnie nikt nie znajdzie, gdzie jest piękna natura, gdzie mogę biegać. 4go lipca przebiegłam już półmaraton w Zermatt, czyli 21 km po górach. Będzie jeszcze wyspa-nic w Bretanii. Jest mała, piękna, cicha, spokojna i mnóstwo na niej rybackich łodzi. Jogging nad brzegiem oceanu i owoce morza na obiad - to mix, który uwielbiam. Nazwy wyspy nie zdradzę! :) W sierpniu obiecałam mojej mamie kurs jogi nad polskim morzem, więc na pewno się tam wybierzemy. Pojadę też do Zielonej Góry i Bydgoszczy poprowadzić "Hity na czasie", czyli letnie koncerty Dwójki i Radia Eska oraz do Sopotu na Sopot Hit Festiwal. W trzy ostatnie miejsca zapraszam! :)

 

Kasia Wilk

 

Mimo, że nie spędziłam prawdziwych wakacji od trzech lat, to wcale nie ubolewam nad tym, że i w tym roku nie będę ich mieć. Dzięki temu, iż wreszcie udało mi się wydać solową płytę, teraz razem z moim zespołem mamy szansę koncertować po całej Polsce i prezentować naszą muzykę w stu procentach na żywo! Nie ma więc większej przyjemności niż świadomość tego, że ludzie chcą nas słuchać i tak licznie przychodzą na nasze koncerty. Jako, że dwa z nich gramy w tym roku nad morzem, to razem z zespołem zaplanowaliśmy przyjazd na miejsce już kilka dni wcześniej.