Camp Rock 2 - znamy już tytuł i wiemy, o czym będzie film!

Już niedługo ruszają nagrania do "Camp Rock 2 ". Kotek sprawdził, co będzie się działo w drugiej części.

 

Od dawna już wiemy, że w "Camp Rock 2 " zagrają gwiazdy z pierwszej części Kevin, Joe i Nick Jonas , Demi Lovato , a także: Meaghan Jette Martin , Alyson Stoner , Maria Canals-Barrera oraz Daniel Fathers. Zmienia się natomiast reżyser i scenarzysta. Nowy reżyser to Matthew Diamon, znany z "Jump In!"

 

Pełny tytuł drugiej części to "Camp Rock 2 The Final Jam".

 

W drugiej części pojawią się także nowe gwiazdy. Zagrają m.in. znany hip-hopowiec Matthew "Mdot" Finley oraz młoda pianistka Chloe Bridges.

 

 

Co się będzie działo w "Camp Rock 2 "?

 

Mitchie, Shane, Jason i Nate przyjeżdżają kolejnego lata na obóz Camp Rock, ale czeka ich przykra niespodzianka. Okazało się, że część uczestników i instruktorów wybrała w tym roku inny obóz. Po drugiej stronie jeziora powstał konkurencyjny obóz Camp Star, którego najpopularniejszy wokalista (grany przez Mdot) wyzywa Camp Rock na muzyczny pojedynek.

 

Oczywiście nie może zabraknąć wątku miłosnego! Tym razem został on oparty na historii Romeo i Julii, tzn. chłopak z Camp Rock zakochuje się w dziewczynie z Camp Star. Czy uczucie będzie silniejsze niż wrogość pomiędzy obozami?... Ten chłopak to Nate (Nick Jonas ), a jego wybranka to Dana - córka właściciela Camp Star. Danę zagra Chloe Bridges.

 

Jak Wam się podoba scenariusz "Camp Rock 2"?

 

Więcej o: