Artur Chamski: Jackson chciał zatrzymać czas i dążył do ideału

Młody wokalistka podzielił się z Plotkiem swoją refleksją na temat kariery Michaela Jacksona.
Michael Jackson był jedną z nielicznych gwiazd, które miały fanów właściwie we wszystkich zakątkach świata. Kochali go zarówno zwyczajni ludzi, jak i gwiazdy. Jednym z jego fanów był i wciąż jest Artur Chamski.


Żałuje, że nie miałem okazji go zobaczyć na żywo. To bardzo smutna sprawa, ponieważ był to w sumie młody facet. Chciał zatrzymać czas, dążył do ideału. Te operacje plastyczne świadczą o tym, że nie żył w zgodzie ze sobą. Jak był kilka lat temu w Polsce to był ostatni moment gdy był w formie - powiedział Plotkowi, Artur Chamski.

Artur nie ma wątpliwości co do tego, że Michael na zawsze zostanie legendą.

W związku ze śmiercią Michaela naszła mnie taka refleksja - należy przyjmować życie takie jakie jest, starać się, dystansować do sukcesów i porażek, które nas napotykają. On i Madonna stworzyli ten rynek. Michael to ikona popkultury. Będziemy się na nim wzorować i mieć poczucie, że on jest u źródła wszystkiego - stwierdził Chamski.

Przypominamy, że dzisiaj o 18.50 ( czasu polskiego) odbędzie się w Los Angeles pogrzeb Michaela Jacksona. Będzie to największe wydarzenie medialne ostatnich lat.