Gwiazda Plotek.Fm - Ace of Base

Królowie wakacji nadchodzą. Pomożesz im wskoczyć na listę "Top 10"?
Ace of Base wraca! Królowie wakacji nadchodzą. Pomożesz im wskoczyć na listę "Top 10"? Zespół "Ace of Base" powstał pod koniec lat 80. i szybko podbił Europę. Szwedzi zapowiedzieli, że w tym roku wydadzą nową płytę! Czekamy z niecierpliwością Szwedzki zespół "Ace of Base" powstał pod koniec lat 80. i szybko podbił Europę takimi przebojami jak "All That She Wants" czy "The Sign". Na początku lat 90. przeboje "Ace of Base" królowały na wszystkich dyskotekach w Europie (także w Polsce) a muzyka, którą tworzyli muzycy dotarła do Stanów Zjednoczonych. Hit "The Sign" uplasował się na amerykańskiej liście "Billboard Hot 100" i był przez 6 tygodni numerem 1. Był to rok 1994. Jak jest dzisiaj? Dziś zespół także nagrywa i jak zapowiadają członkowie formacji - w tym roku wydadzą nową płytę. Zanim jednak doczekamy się nowych przebojów zachęcamy do oddawania głosów na "Ace of Base" na Plotek.Fm. Piosenka "Cruel Summer " jest poza listą "Top 10" ale możecie to zmienić. Jak? Wystarczy słuchać radia Plotek.Fm i czekać na piosenkę "Cruel Summer". Gdy się pojawi wystarczy kliknąć "Graj częściej" albo "Graj rzadziej".

 

Szwedzki zespół "Ace of Base" powstał pod koniec lat 80' i szybko podbił Europę takimi przebojami jak "All That She Wants" czy "The Sign". Na początku lat 90' przeboje "Ace of Base" królowały na wszystkich dyskotekach w Europie (Także w Polsce) a muzyka, którą tworzyli muzycy dotarła do Stanów Zjednoczonych. Hit "The Sign" uplasował się na amerykańskiej liście "Billboard Hot 100" i był przez 6 tygodni numerem 1. Był to rok 1994. Jak jest dzisiaj?

 

Dziś zespół także nagrywa i jak zapowiadają członkowie formacji - w tym roku wydadzą nową płytę. Zanim jednak doczekamy się nowych przebojów zachęcamy do oddawania głosów na "Ace of Base" na Plotek.Fm. Piosenka "Cruel Summer " jest poza listą "Top 10" ale możecie to zmienić. Jak?

 

Wystarczy słuchać radia Plotek.Fm i czekać na piosenkę "Cruel Summer". gdy się pojawi wystarczy kliknąć "Graj częściej" albo "Graj rzadziej":