Będą msze przeciwko koncertowi Madonny!

Wałęsa też sprzeciwia się koncertowi Madonny w Warszawie!
Mszą w Madonnę! Wałęsa też sprzeciwia się koncertowi Madonny w Warszawie! Katolickie środowiska nie mogą pogodzić się z tym, że Madonna zaśpiewa w Warszawie w dzień Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Przeciw jest też Lech Wałęsa. Nikt chyba nie spodziewał się, że warszawski koncert Madonny wywoła aż tak wielkie kontrowersje. Katolickie środowiska nie mogą pogodzić się z tym, że skandalistka wieszająca się na krzyżu podczas swoich występów, zaśpiewa w naszym kraju w dzień Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Ich protest poparł nawet Lech Wałęsa. - Macie rację, ale jak to mądrze z zyskiem rozegrać, naprawdę nie wiem. Przy złym rozegraniu może przynieść więcej strat niż korzyści - powiedział "Dziennikowi" Lech Wałęsa. Jak to się skończy? Komitet Obrony Wiary i Tradycji Narodowych "Pro Polonia" postanowił między 31 lipca a 15 sierpnia zorganizować "publiczną krucjatę modlitewną" przed siedzibą prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz! Wierni będą się modlić o odwołanie koncertu Madonny. Z pewnością udział w modlitwie wezmą najwięksi przeciwnicy Madonny tacy jak Szymon Hołownia (nazwał on koncert artystki spektaklem od początku do końca opartym na symulowaniu ruchów kopulacyjnych), Wojciech Cejrowski czy Lech Wałęsa.

Nikt chyba nie spodziewał się, że warszawski koncert Madonny wywoła aż tak wielkie kontrowersje. Katolickie środowiska nie mogą pogodzić się z tym, że skandalistka wieszająca się na krzyżu podczas swoich występów, zaśpiewa w naszym kraju w dzień Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Ich protest poparł nawet Lech Wałęsa.

 

Macie rację, ale jak to mądrze z zyskiem rozegrać, naprawdę nie wiem. Przy złym rozegraniu może przynieść więcej strat niż korzyści - powiedział "Dziennikowi" Lech Wałęsa

 

 

Jak to się skończy? Komitet Obrony Wiary i Tradycji Narodowych "Pro Polonia" postanowił między 31 lipca a 15 sierpnia zorganizować "publiczną krucjatę modlitewną" przed siedzibą prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz! Wierni będą się modlić o odwołanie koncertu Madonny.

 

Z pewnością udział w modlitwie wezmą najwięksi przeciwnicy Madonny tacy jakSzymon Hołownia (nazwał on koncert artystki - spektaklem od początku do końca oparty na symulowaniu ruchów kopulacyjnych), Wojciech Cejrowski czy Lech Wałęsa.

 

 

Modlitwa w intencji odwołania koncertu Madonny