Górniak: Nikomu tak nie zaufam jak Darkowi!

Ciężkie zadanie przed nowym facetem Edyty Górniak. Przeczytajcie kolejny szczery wywiad z piosenkarką!
Zamieszanie wokół Edyty Górniak wciąż trwa. Prasa spekuluje na temat jej rozstania z Dariuszem Krupą, które według niektórych było zabiegiem marketingowym. Sama gwiazda nakręca tę machinę i chętnie udziela wywiadów. Tym razem na łamach "Faktu" opowiada o swoich problemach sercowych.
Dzisiaj, w tym momencie mojego życia, jestem przekonana, że już nigdy nie otworzę się przed nikim w takim stopniu, w jakim otworzyłam się przed Darkiem. Nigdy nie zaufam już tak bardzo, przy nikim nie będę tak spokojna, jak byłam przy Darku. Ale również dzisiaj nie możemy być pewni tego, co będziemy czuli za 10 lat - mówi "Faktowi" Górniak.

 

 

Skoro tak bardzo ufała Dariuszowi i tylko przed nim była w stanie się całkowicie otworzyć to, dlaczego od niego odeszła?

Wiem, że milcząc, pozostawiam miejsce na ciągłe spekulacje, ale nie mogę publicznie mówić o powodach naszego rozstania. Publicznie mogę mierzyć się tylko z trudnymi piosenkami, nie z rodzinnymi konfliktami. Pewne rzeczy powinny zostać powiedziane wyłącznie przy stole, przy herbacie. Mam nadzieję, że tak właśnie się stanie - powiedziała Edyta.

 

 

 

 

Piosenkarka zwierzyła się "Faktowi", że wciąż poszukuje wewnętrznego spokoju. Przy okazji opowiedziała o swoim planach wyjazdowych. Gdzie? Do USA!

Trudno przewidzieć, jak się ten rok potoczy. Mam plany, by był to początek przyszłego roku. Myślę, że na przestrzeni najbliższych dwóch miesięcy uściśli się to w czasie. Teraz, w lipcu, mam urlop, poprosiłam męża, by przesunął wszystkie koncerty, tak bym mogła gdzieś wyjechać z synkiem. Do pracy wracam już na początku sierpnia - twierdzi w rozmowie z "Faktem" Edyta.

Czy Górniak uda się podbić amerykański rynek muzyczny? Oby tak. Piosenkarka jest idealnym materiałem na nasz produkt eksportowy.

Więcej o:
Komentarze (8)
Górniak: Nikomu tak nie zaufam jak Darkowi!
Zaloguj się
 • sansa

  Oceniono 34 razy 20

  Tę kobietę powinno się solidnie zdiagnozować.

 • fergalex

  Oceniono 25 razy 11

  Edytce ostanio palma odbija i to baardzo

 • sarah9

  Oceniono 24 razy 10

  Uważam, że to jeden z najlepszych polskich głosów... Ale ta konsekwencja....
  "Dzisiaj, w tym momencie mojego życia, jestem przekonana, że już nigdy nie otworzę się", by zaraz stwierdzić:
  "dzisiaj nie możemy być pewni tego, co będziemy czuli za 10 lat".
  Gratuluję mądrej wypowiedzi!

 • layla1

  Oceniono 7 razy 3

  Ostatnio czytałam w gazecie ze zostawia rodzinę tzn nie kontaktuje się i omija krewnych, a po przeczytaniu tego wiem, że coś jej zaczyna odbijać i powinna iść do lekarza.

 • jagi

  Oceniono 3 razy 1

  Hmm,w takim razie,gdybym była mężczyzną,to nie chciałbym być z kobietą,która mi nie ufa!!!Ten Pani nowy ,,fan od serca,, ,to albo taki wielkoduszny,albo(niestety)chce się dzięki Pani wylansować!Mój dziewczyński instynkt podpowiada to drugie!Jagi

 • martaw

  Oceniono 4 razy 0

  layla1 nie wierz we wszystko co czytasz...

 • nesska2009

  Oceniono 29 razy -15

  Ona chce do niego wrócić
  !
  Nienawiidze jeej

 • nesska2009

  Oceniono 26 razy -20

  Pieerwsza ; PP

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX