Nergal wyjechał z Polski! Już zostawił Dodę?

Nie będzie go w Polsce aż siedem tygodni.
Nergal wyjechał z Polski Czy związek na odległość ma sens? Negral wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Przez najbliższe siedem tygodni będzie tam grał koncerty. Doda planuje odwiedzić go, podczas jego trasy. Zdaniem Dody jak najbardziej tak. Małżeństwo z Radkiem Majdanem nauczyło ją wiele cierpliwości. Piłkarz często wyjeżdżał na różne zgrupowania, a ona na niego wiernie czekała. Podobnie wygląda jej związek z Adamem Darskim, liderem zespołu metalowego Behemoth. Jak podaje "Fakt", muzyk wyjechał właśnie do Stanów Zjednoczonych. Przez najbliższe siedem tygodni będzie tam grał koncerty. A co z Dodą? Przyjaciel piosenkarki zdradził gazecie, że Doda planuje odwiedzić go, podczas jego trasy po Stanach Zjednoczonych. Cóż, jak kocha to poczeka.

Czy związek na odległość ma sens? Zdaniem Dody jak najbardziej tak. Małżeństwo z Radkiem Majdanem nauczyło ją wiele cierpliwości. Piłkarz często wyjeżdżał na różne zgrupowania, a ona na niego wiernie czekała. Podobnie wygląda jej związek z Adamem Darskim, liderem zespołu metalowego Behemoth.

 

 

Jak podaje "Fakt", muzyk wyjechał właśnie do Stanów Zjednoczonych. Przez najbliższe siedem tygodni będzie tam grał koncerty. A co z Dodą? Przyjaciel piosenkarki zdradził gazecie, że Doda planuje odwiedzić go, podczas jego trasy po Stanach Zjednoczonych. Cóż, jak kocha to poczeka.

 

fot. efakt.pl, 02.07.2009  

Więcej o:
Komentarze (15)
Nergal wyjechał z Polski! Już zostawił Dodę?
Zaloguj się
 • proboscis

  Oceniono 16 razy 12

  NIE MACIE Z CZEGO AFERY ROBIC... OCH...

 • nikita4

  Oceniono 39 razy 9

  Doda nie jest dziwką!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Może jak zaczniesz kogoś obrażać spojrzała byś na siebie...?

 • bezkrytycznie

  Oceniono 23 razy 7

  7 tygodni? Szkoda, że nie 666

 • ravenmorgoth

  Oceniono 12 razy 4

  Adaś Darski i Dodomoth prezentują: "Satans pink shoes"

 • ass100

  Oceniono 9 razy 3

  Do gerard.Pewnie jesteś 11 latkiem i myślissz że jak napiszesz coś obraźliwego to każdy Cię poprze ;] Tak nie jeest...Doda poprostu szuka odpowiedniego faceta.A i nie jest dziwką!!!!!!!Trzeba znać definicję dziwki :-D

 • cholera

  Oceniono 6 razy 2

  halunio, czemu sie tak oburzacie - bo prawda napisalam? KOLES jest zawodowym muzykiem i koncertuje. Gdyby dodzicho koncertowalo i wyjechalo gdzies na Rosje np. to byloby ze to ONA opuszcza dwojego KOCHANKA I LOVELASA i MILOSC swojego zycia i co jeszcze tam wymyslicie. CZEGO sie oburzacie? Te minusy sa za "gow.."? jezu, jacy swieci! Opanujcie sie, bo zeżrecie sie wszyscy nawzajem.

 • cholera

  Oceniono 11 razy 1

  No tak, co wy "redaktorzy" wiecie o koncertowaniu, jezdzeniu w trase z zespolem hm?? Go-wno tak? :) No nie dziwie sie - dlatego nie rozumiecie, ze koles ma kontrakty i musi jezdzic, koncertowac: z tego zyje! Nie kumacie? zupelnie nie wiem jak Wam to wytlumaczyc... tępi jestescie jak diabli. Afera, chaos, zlo... wrr!! ale skandal, oho!

 • gerard

  Oceniono 8 razy -2

  jesli idiotko napisalem, ze Rabczewska jest dzi.wka to znaczy, ze tak jest! zrozumiano!? a teraz woooon!

 • she8

  Oceniono 12 razy -2

  no to dodusiu, jedź za nim , on też czasem wpadnie na kotleta jakiego do knajpy, to mu zawyjesz i du..pą potrzęsiesz

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX