Żona Maleńczuka leci na kasę

Po występie w Opolu zapytała tylko: ILE? Ale to nie koniec.
Jego żona leci na kasę Maleńczuk słynie z ciętego języka i bezkompromisowego podejścia do życia. Zdaniem żony Maćka Maleńczuka, zadaniem faceta jest zarabianie kasy. Po występie w Opolu wysłała mu tylko jednego krótkiego smsa o treści: "Ile?" Jego żona jest podobna i nie owija w bawełnę. Zadaniem faceta jest zarabianie kasy, a najlepiej - dużej kasy! - "Ile" - takiego sms-a dostałem od niej tuż po występie - powiedział Maleńczuk tygodnikowi "Na żywo". Oczywiście chodziło o to, ile Maciek zarobił na występie w Opolu. Ale to jeszcze nic. Ewa Maleńczuk swego czasu projektowała okładki płyt męża. Ostatnio się to zmieniło. - Zawsze zamawiałem u niej projekty okładek moich płyt, ale ten ostatni wykonał ktoś inny, bo moja utalentowana małżonka zażyczyła sobie o wiele za dużo - dodał piosenkarz.

Maleńczuk słynie z ciętego języka i bezkompromisowego podejścia do życia. Jego żona jest podobna i nie owija w bawełnę. Zadaniem faceta jest zarabianie kasy, a najlepiej - dużej kasy!

 -  "Ile" - takiego sms-a dostałem od niej tuż po występie - powiedział Maleńczuk tygodnikowi "Na żywo".

Oczywiście chodziło o to, ile Maciek zarobił na występie w Opolu. Ale to jeszcze nic. Ewa Maleńczuk swego czasu projektowała okładki płyt męża. Ostatnio się to zmieniło.

Zawsze zamawiałem u niej projekty okładek moich płyt, ale ten ostatni wykonał ktoś inny, bo moja utalentowana małżonka zażyczyła sobie o wiele za dużo - dodał piosenkarz.

Zaimponowała nam babka!