Kto imprezował po Top Trendach? Nergal i Krupa!

Gwiazdy bawiły się do białego rana. Wśród nich mąż Edyty Górniak i nowy chłopak Dody.

Kryzys kryzysem, ale pieniądze na festiwal muzyczny i after party zawsze się znajdą. Wczoraj tuż po koncercie Top i jubileuszu Golec uOrkiesty w jednym z sobockich klubów odbyła się impreza dla wszystkich gwiazd festiwalu oraz gości zaproszonych przez telewizję Polsat. Pomimo tego, że byli na niej obecni fotoreporterzy, nigdzie nie zobaczycie zdjęć z tej imprezy.

 

Zamiast próbować robić sensacyjne zdjęcia gwiazdom, woleli się po prostu dobrze bawić na parkiecie. Impreza trwała do białego rana. Ostatni goście czyli m.in. Dariusz Krupa, Czesław Mozil czy Michał Koterski opuścili lokal dopiero po 5 rano. Ten ostatni wyszedł oczywiście w towarzystwie pewnej dziewczyny.

 

Na bankiet wpadł również w swoich bujnych lokach Sławek Uniatowski. Była oczywiście Kasia Cichopek z mężem. Nie zabrakło Kasi Nosowskiej, Karoliny Nowakowskiej, zespołu Coma czy Pauliny Młynarskiej. W tłumie gości zobaczyliśmy też Artura Chamskiego i (uwaga) Adama Darskiego. Był niestety bez Dody.

Więcej o:
Komentarze (10)
Kto imprezował po Top Trendach? Nergal i Krupa!
Zaloguj się
 • tass

  Oceniono 27 razy 13

  Bez tej chorej umysłowo histeryczki Górniak, Krupa wreszcie może zaszaleć;)

 • krytykwomen

  Oceniono 14 razy 10

  "Kryzys kryzysem, ale pieniądze na festiwal muzyczny i after party zawsze się znajdą." To jest prawda. Cholera mnie na to bierze!!!

 • jadzka

  Oceniono 23 razy 9

  "Adama Darskiego. Był niestety bez Dody. "
  a po ch*j mu ta szmira doda???gdziekolwiek sie pojawi to tylko zgrywa wielką dame i swieci cyckami!!kto by chciał taką wieśke !!??Tpo trendy to miejsce dla prawdziwych artystów a nie jakis tam laluni która to sie za "królowa"uwaza !!(KTÓRA NIGDY NIE BYŁA I NIE BEDZIE!!!!!)

 • proboscis

  Oceniono 10 razy 8

  I się Adamek Darski wkręca do show biznezu- już mu Doda nie potrzebna!

 • szarancza

  Oceniono 12 razy 8

  Och niestety Plotku nie było dodusi chlip chlip i o czym ty jutro napiszesz ? :(

 • morelka

  Oceniono 13 razy 7

  ciechanowski lachociag ma wiecej wrogow jak przyjaciol w schow biznesie wiec kto by tam z nia rozmawial?? Wszystkich obszczekiwala wiec wszyscy maja ja w d... dlatego nie przyszla.

 • tymczasowa

  Oceniono 11 razy 5

  Krupa ma podobne czolo do Nergala - albo na odwrot (...). Boje sie Krupy. To chyba przez to czolo. Nergal mnie az tak nie przeraza, jakos tak... ;)

 • lilka_07

  Oceniono 13 razy 5

  blachara z cieczką do następnego pobiegła silikon pospolity

 • sandra

  Oceniono 2 razy 2

  on sie nie musi nigdzie wkrecać, bo jest od dawna gwiazdą w pierwszoligowej deathmetalowej lidze, tyle ze nie w tym smętnym i żałosnym kraju, gdzie wyłącznie dodofeele w mediach puszczają. Przez brytyjski Terrorizer został uznany najlepszym giatrzystą deathmetaowym i najbardzieh charazmatycznym liderem zespołu. Na jego koncert w USA przychodzą native Amerykanie a nie 100 osobowe grupki polonijnych ciołków jak na Rubika czy inny shit.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX