Skandal w Sopocie! Olbrychski groził pobiciem Pukowi!

Jutro przeczytacie o tym w gazetach. Plotek informuje o tym jako pierwszy.
Olbrychski chciał się bić Straszył Przemka Puka, że nie wyjedzie z Sopotu żywy W sobotę na konferencji prasowej dot. festiwalu Top Trendy Rafał Olbrychski chciał się bić z Przemkiem Pukiem. Jednak doszło tylko do ostrej wymiany zdań. W sobotę w Sopocie miała miejsce konferencja prasowa dotycząca festiwalu Top Trendy. Zjawili się na niej m.in. Rafał Olbrychski, Paulla, Ewa Farna czy Przemek Puk. Od początku czuć było pewne napięcie i rywalizację. Wśród zaproszonych gości szybko rozeszła się informacja o pewnym zajściu, które miało miejsce na próbie generalnej. Okazało się, że Rafał Olbrychski pokłócił się z Przemkiem Pukiem. O co poszło? Tak naprawdę o nic. Oto co Przemek Puk powiedział nam na temat całego zajścia: "Po próbie generalnej zaczął mnie obrażać. Ja nie pozwalam sobie na to żeby ktoś mi pluł w gębę i używam też czasem słów, których nie powinienem. Poza tym zaczął mnie straszyć, że mnie pobije i nie wyjadę żywy z Opery Leśnej. Takiego obrażania i takiej tandety nie toleruję". Niestety nie udało nam się uzyskać komentarza Rafała, bowiem muzyk po części oficjalnej szybko opuścił konferencję.

Kilka minut temu zakończyła się konferencja prasowa dotycząca festiwalu Top Trendy. Zjawili się na niej m.in. Rafał Olbrychski, Paulla, Ewa Farna czy Przemek Puk. Od początku czuć było pewne napięcie i rywalizację. Wśród zaproszonych gości szybko rozeszła się informacja o pewnym zajściu, które miało miejsce na dzisiejszej próbie generalnej. Plotek dowiedział się, że Rafał Olbrychski pokłócił się z Przemkiem Pukiem. O co poszło? Tak naprawdę o nic. Oto co Przemek Puk powiedział nam na temat całego zajścia:

 

Po próbie generalnej zaczął mnie obrażać. Ja nie pozwalam sobie na to żeby ktoś mi pluł w gębę i używam też czasem słów, których nie powinienem. Poza tym zaczął mnie straszyć, że mnie pobije i nie wyjadę żywy z Opery Leśnej. Takiego obrażania i takiej tandety nie toleruje - powiedział Plotkowi, Przemek Puk.

Niestety nie udało nam się uzyskać komentarza Rafała, bowiem muzyk po części oficjalnej szybko opuścił konferencję. Jeśli uda nam się usłyszeć wersję drugiej strony z pewnością Was o tym poinformujemy. 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (13)
Skandal w Sopocie! Olbrychski groził pobiciem Pukowi!
Zaloguj się
 • bezkrytycznie

  Oceniono 76 razy 58

  Rafał Olbrychski - muzyk??? Owszem - wyje i rzępoli, ale to chyba za mało na miano "muzyka".

 • jadzka

  Oceniono 67 razy 45

  ten olbrychski to jakis jebniety jest !!szuka guza zeby o nim pisano !!zal normalnie!!

 • krytykwomen

  Oceniono 40 razy 22

  Znów robią "dziki zachód" tak jak ta jebnięta Sara May. Żal mi ich.

 • cosma

  Oceniono 12 razy 10

  To w końcu kto kogo Puknął i dlaczego ?!!!

 • eli911

  Oceniono 38 razy 10

  Olbrychski jest żałosny a Puk świetnie śpiewa:)))))))))

 • o.rety

  Oceniono 17 razy 7

  Powinien mu napukać:-) Wyciągacie kolejnego nieznanego kolesia. Kto to w ogóle jest ten Puk?

 • proboscis

  Oceniono 17 razy 7

  Trochę z innej beczki- Ewa Farna fajnie śpiewa, ale wczoraj to była masakra na kółkach- J anie mogłam tego słuchać, ale chyba miała chore gardło... tak mi się wydaje... trochę szkoda...

 • bezkrytycznie

  Oceniono 4 razy 4

  Jak patrzę na pana Olbrychskiego, to mam wrażenie, że nawet pan Jacyków by mu wtłukł. I to nawet nie pięściami - wystarczyłaby damska torebka na to chuchro.

 • she8

  Oceniono 10 razy 2

  o boszsz, biedny puk

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX