Kwaśniewska o Jacksonie: "Był takim dużym dzieckiem"

Jolanta Kwaśniewska wspomina Michaela Jacksona i spotkania z nim.

Odejście króla popu spowodowało wielkie poruszenie. Polskie gwiazdy i ci, którzy kiedykolwiek mieli z nim kontakt wspominają go z żalem. Swoje spotkania z Michaelem Jacksonem wspomina na łamach "Faktu" Jolanta Kwaśniewska.

Spotykałam się z nim dwukrotnie. Raz spędziliśmy razem kilka godzin w domu dziecka na Nowogrodzkiej w Warszawie. To było niesamowite przeżycie (...)
Przyjechał z ogromną ilością prezentów i każdy wychowanek coś od niego otrzymał. Był takim Piotrusiem Panem, dużym dzieckiem, i taki pozostał do końca swoich dni. I dzieci były dla niego najważniejsze. Nie wierzę w te wszystkie oskarżenia o molestowanie seksualne. Jackson padł ofiarą ludzkiej zawiści. Ktoś chciał zarobić na nim wielkie pieniądze, wiedząc, że trudno będzie mu się bronić.
Pamiętam, jak poprosiłam Michaela Jacksona, by podpisał kilkadziesiąt zdjęć. Był przy tym ogromnie cierpliwy. Potem te zdjęcia przez wiele lat przekazywałam na rozmaite aukcje charytatywne.
Powiedziałam: "Michael, potrzebuję twoich autografów dla dzieci chorych na białaczkę". I on przez godzinę nie robił nic innego, tylko podpisywał (...)
Teraz narodzi się prawdziwa Jacksonomania. Na ulicach Rzymu, gdzie jestem, już widzę, że pojawiła się masa poświęconych mu gadżetów. Myślę, że Jackson zostanie doceniony naprawdę dopiero po śmieci. Dla mnie to wielka i bolesna strata.

Prawda, że pomiędzy wieloma plotkami i sugestiami dotyczącymi śmierci Jacksona miło jest przeczytać tak wyważoną i mądrą wypowiedź Jolanty Kwaśniewskiej?

Więcej o:
Komentarze (35)
Kwaśniewska o Jacksonie: "Był takim dużym dzieckiem"
Zaloguj się
 • alyson96

  Oceniono 38 razy 38

  zazdroszczę jej że się z nim widziała . Na prawdę , będzie mi brakować Michaela . !

 • patrycja_

  Oceniono 37 razy 35

  zazdroszczę jej że się z nim widziała

 • tymczasowa

  Oceniono 37 razy 35

  Ta, dobrze powiedziala - ale na serio: kto teraz powie cos zlego o nim? Faktycznie: czlowiek mial pomysl na siebie, szkoda ze tak szybko odszedl. 5o lat to nic.

 • kocica1

  Oceniono 28 razy 28

  Zgadzam się z Jolantą Kwaśniewską. Był dobry dla wszystkich i przez to Go ludzie oskarżali czego nie zrobił!!!! Był wspaniały!!!!!!!!!

 • karola26

  Oceniono 27 razy 25

  Jolka zawsze byla swietna dyplomatka. Umiala sie zachowac i odpowiednio dobrac slowa. Bez niej kwachu na pewno az tak daleko by nie zawedrowal. A co do Michaela, oskarzen itp - On sam jeden wie jak bylo naprawde. Osobiscie uwielbiam jego muzyke, taniec itp. ale jako osoba chyba nie byl nigdy szczesliwy i do konca normalny. Jak bylo nie wiem, dlatego nie oceniam...

 • stysialek141

  Oceniono 28 razy 24

  patrycja_: ja też...! gdybym go zobaczyła zaczęłabym płakać...! ;(

 • agnieszka19

  Oceniono 23 razy 19

  Wreszcie jakaś osoba uważa że był niewinny tych oskarzeń o pedofilie, on poprostu kochał dzieci a one do niego lgneły. Nie rozumiem jak nie krórzy tutaj mogą oczerniać osobę która nie dawno zmarła. Dla takich to szkoda słów

 • alexismcr

  Oceniono 19 razy 19

  Jak dla mnie bardzo miło... Widać że ona pomagał a nie krzywdził!

 • ciocia_jadzia

  Oceniono 22 razy 18

  bezkrytycznie, Ciebie chyba ktoś gwałcił. byłeś tam, wiesz o nim wszystko? ;/ gdybyś poczytał o nim i jego dzieciństwie, wiele byś zrozumiał i nie pjejojił takich rzeczy ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX