Górniak jest za stara na rolę w "Metrze"?

Nadal marzy jej się główna rola w kinowej wersji "Metra". Niestety ze względu na wiek może przegrać z Nataszą Urbańską!
Kto otrzyma główną rolę w kinowej wersji musicalu "Metro"? Spekulacje wciąż trwają. Janusz Józefowicz z pewnością zrobi wszystko, by była to Natasza Urbańska, jednak zdaniem niektórych o roli wciąż marzy Edyta Górniak. Czy ma na nią szansę?

Raczej nie ma co liczyć na to, że na ekranie zobaczymy aktorów z pierwszej teatralnej wersji. Bohaterami są tu przecież młodzi ludzie. A ci, którzy przed 20 laty debiutowali na scenie już tak nie wyglądają. Teraz byłoby nierozsądne, żeby w nowym filmie stawiać na stary skład aktorski - powiedział pracownik Teatru Buffo w rozmowie z "Życiem na gorąco"

Naszym zdaniem wygląd to nie powód, dla którego Edyta miałaby nie dostać roli - przecież może zrobić sobie jakąś operację i odmłodzić się. Byle nie wyglądała później jak Kayah...
Więcej o:
Komentarze (13)
Górniak jest za stara na rolę w "Metrze"?
Zaloguj się
 • jadzka

  Oceniono 11 razy 5

  moze i stara ale za to bardzo utalentowana!!najlepsza polska wokalistka!!chyba lepiej pasuje niz ta urbanska która ciągle sie tylko kompromituje!!

 • krytykwomen

  Oceniono 3 razy 3

  Dobry aktor poradzi sobie z każdą rolą..., ale ja niestety nie miałam możliwości, aby zobaczyć jak gra Edyta ;/
  A co do wokalu to naprawde Edyta jest w tym wspaniała.
  Śpiewając "dziwny jest świat" na top trendy mnie powaliła. Tyle emocji włożyła w ten utwór :). To było coś

 • bezkrytycznie

  Oceniono 7 razy 3

  "Teatr jest dla wszystkich" - no to czekam, aż Fitkau-Perepeczko zagra zagra tytułową rolę w "Romeo i Julii". Co prawda Julia miała lat 14, a Perepeczko ma z 70, ale dajmy jej szansę, bo teatr jest dla wszystkich...

 • bezkrytycznie

  Oceniono 8 razy 2

  Urbańska ma pecha, bo ludzie jej nienawidzą i tak do konca nie wiadomo za co. ale szczerze mowiąc, to jeden z najlepszych głosów w Polsce. Mozna jej nie lubić, ale docenić wokal trzeba.

 • majek89

  Oceniono 2 razy 2

  "Teatr jest dla wszystkich" - no dobrze zgodzę się z tym [ do krytykwomen]-, ale należy pamiętac aby przydzielac odpowiednie role odpowiednim aktorom i rację ma tu [ profil bezkrytycznie] !!!

 • kika285

  Oceniono 4 razy 2

  zgadzam się z jadzką...Edyta jest najlepsza .! No, ale cóż na pewno Urbańska zagra :\

 • piratka

  Oceniono 4 razy 2

  wy chyba nie oglądaliście tego musicalu! tam jest o młodych ludziach o nastolatkach wręcz którzy marzą o karierze wielu z nich uciekło z domów ...więc Górniakowa to tutaj na pewno nie pasuje!!! Natasza może i się nada ale i tak najlepsza by była ta co gra teraz;]] naprawde jest świetna^^^

 • krytykwomen

  Oceniono 9 razy 1

  Teatr jest dla wszystkich szanowny pracowniku teatru Buffo.
  Dla młodych, dla starych, dla amatorów, dla perfekcjonalistów, dla ładnych, dla brzydkich...

 • tymczasowa

  Oceniono 11 razy 1

  męcząca jest ta gorniakowa - zeszla by ze sceny "pokazowej" i sprobowala pospiewac - bo wlasciwie... kiedy ona ostatnio cokolwiek spiewaja? Skupia sie na pozowaniu, malowaniu, skandalizowaniu i przebieraniu sie w dziwactwa. Co z niej jest wlasciwie? pokazoowa?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX