Znajomy Wojewódzkiego: Kuba nadal nie pogodził się z utratą Ani!

Kuba załatwił swojej ex-dziewczynie pracę w TVN-ie.
Mucha nie siada Kuba Wojewódzki i Anna Mucha nadal się spotykają. Jak dowiedział się tygodnik "Życie na gorąco", Kuba Wojewódzki i Anna Mucha nadal się spotykają. Kuba najwyraźniej nie pogodził się z utratą ukochanej Informację taką podał tygodnik "Życie na gorąco". Co prawda aktorka ułożyła sobie życie u boku tajemniczego Marcela, ale wciąż może liczyć na pomoc swojego byłego narzeczonego. - Chcą wyciszyć zamieszanie, jakie było wokół ich znajomości. Oboje nadal się spotykają i są w dobrym kontakcie. Kuba zresztą do dziś nie pogodził się z utratą ukochanej. On zawsze wspierał Anię i tak jest do dziś - twierdzi w rozmowie z "Życiem na gorąco" znajomy pary. Żeby było jasne, to wsparcie nie ogranicza się tylko do miłych rozmów. Kuba wykorzystał swoją pozycję w TVN-ie i załatwił Ani rolę w popularnym serialu "Teraz albo nigdy". Na tym jego pomoc się nie skończyła. Od przyszłego roku Mucha ma poprowadzić z Magdą Mołek program "Miasto kobiet" w telewizji TVN Style. Spekuluje się, że ten program również załatwił jej Kuba... Jak dowiedział się tygodnik "Życie na gorąco", Kuba Wojewódzki i Anna Mucha nadal się spotykają. Co prawda aktorka ułożyła sobie życie u boku tajemniczego Marcela, ale wciąż może liczyć na pomoc swojego byłego narzeczonego.
Chcą wyciszyć zamieszanie, jakie było wokół ich znajomości. Oboje nadal się spotykają i są w dobrym kontakcie. Kuba zresztą do dziś nie pogodził się z utratą ukochanej. On zawsze wspierał Anię i tak jest do dziś -twierdzi w rozmowie z "Życiem na gorąco" znajomy pary.

 

 

Żeby było jasne to wsparcie nie ogranicza się tylko do miłych rozmów. Kuba wykorzystał swoją pozycję w TVN-ie i załatwił Ani rolę w popularnym serialu "Teraz albo nigdy". Na tym jego "pomoc" się nie skończyła. Od przyszłego roku Mucha ma poprowadzić z Magdą Mołek program "Miasto kobiet" w telewizji TVN Style. Spekuluje się, że ten program również załatwił jej Kuba...