Zagraj w grę Harry Potter i Książę Półkrwi przed premierą!

Testowa wersja gry Harry Potter i Książę Półkrwi jest już dostępna!

 

Nie możesz się doczekać kolejnej gry z młodym czarodziejem w roli głównej? Zagraj w nią już teraz! Na oficjalnej stronie gry, pojawiła się wersja demo, w którą może zagrać każdy posiadać PC :)  Wystarczy kliknąć TUTAJ i przenieść się do magicznego świata Hogwartu. Demo pozwala na sprawdzenie swoich sił w magicznych pojedynkach czarodziejów oraz umożliwia polatanie na miotle w meczu quidditcha.

 

Co nas czeka w pełnej wersji gry?

 

W grze Harry Potter i Książę Półkrwi Voldemort szykuje ostateczną rozprawę ze światem mugoli i czarodziejów. Hogwart nie jest już bezpiecznym schronieniem. Harry sądzi, że źródła niebezpieczeństwa należy szukać w samym zamku, jednak Dumbledore woli poświęcić wszystkie siły na przygotowanie Harry'ego do ostatecznej bitwy, która nadchodzi wielkimi krokami. Wspólnie próbują znaleźć sposób złamania czarów obronnych Voldemorta. W tym celu Dumbledore pozyskuje swojego starego znajomego i kolegę z pracy, dobrze ustosunkowanego i niczego nieświadomego bon vivanta, profesora Horacego Slughorna, którego podejrzewa o posiadanie istotnych informacji.  - Electronic Arts

 

Premiera gry Harry Potter i Książę Półkrwi już 3. lipca! Zostanie ona wydana na komputery PC, konsole PLAYSTATION3, Xbox 360, PSP, PlayStation2, Wii i Nintendo DS, a także telefony komórkowe.

 

 

Zagrajcie i dajcie znać, co sądzicie!

 

Więcej o: