Jolanta Kwaśniewska na prezydenta?

Tylko ona może zagrozić Tuskowi!

Jolanta Kwaśniewska wielokrotnie mówiła, że nie ma zamiaru zrezygnować z działalności charytatywnej na rzecz polityki. Z najnowszego sondażu GfK Polonia dla "Rzeczpospolitej" wynika, że tylko Kwaśniewska mogłaby zagrozić Tuskowi w wyścigu do pałacu prezydenckiego.

 

Gdyby była pierwsza dama spotkała się z Tuskiem w drugiej turze - on otrzymałby 53% głosów, a ona 47% głosów. Dla porównanie obecny prezydent w starciu z urzędującym premierem dostałby zaledwie 26%, a Tusk aż 74%!

 

 


Przypominamy, że kilka dni w wywiadzie dla magazynu "Viva" Kwaśniewska powiedziała, że Radosław Sikorski przywrócił Jolancie Kwaśniewskiej paszport dyplomatyczny, żeby mogła w spokoju podróżować po świecie i nie zdejmować butów na lotniskach. W razie czego będzie jak znalazł!

 

Jeśli Kwaśniewska zdecyduje się wystartować w wyborach prezydenckich nie będzie już musiała nikogo prosić o pomoc. Ola wróci do pałacu, a Olek będzie pierwszą damą. Uroczo...

 

Więcej o:
Komentarze (52)
Jolanta Kwaśniewska na prezydenta?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 7

  Słuchajcie,może Jolka to nie najgorszy pomysł,przez 10 lat,przyglądała się polityce,m,iałaby wsparcie w Olku.On na pewno przeanalizował swoje błędy,byłby dobrym doradcą.Donio mnie już zaczyna wkur...ć,pomijam obietnice bez pokrycia,ale ten rząd zamienia się w kabaret,główni satyrycy to Niesiołowski,Komorowski,Palikot,reszta dzielnie wtóruje,a ile można się śmiać.A Jolka,może będzie dobrą alternatywa,kto wie!

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  No i bardzo dobrze niech startuje napewno na NIĄ zagłosuję a Tusk nie robi nic tylko okrada Polaków.

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 6

  nawet to nie glupie!!!...kobitka...madra,ma klase,niebrzydka,umiejaca sie zachowac,ma doswiadczenie itp. ...jestem nawet ZA!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 5

  Wybierając między kaczkami polskimi a amerykanską ,stawiam na Jolkę!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 5

  sam bym na nia zaglosował w sumie gorzej i tak nie bedzie a kobieta jako prezydent to cos nowego

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  Tylko Jolanta i nikt inny

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 4

  ja p.Kwaśniewskiej osobiście będę kibicowała,dość ludzi tępych w rządzie;A. Kwaśniewski wcześniej godnie reprezentował Polskę i my Polacy nigdy się za Niego nie wsydziliśmy

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 4

  wreszcie krajem rządziłaby rozsądna kobieta zresztą po prezydencie obecnie panującym każdy będzie lepszy

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  Jola na prezydenta!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX