Mucha nie poprowadzi festiwalu Top Trendy

A miała dostać 20 tysięcy!
Muchy nie będzie Mucha nie poprowadzi festiwalu Top Trendy. A miała dostać 20 tysięcy! Anna Mucha nie poprowadzi festiwalu Top Trendy. Okazało się, że w tym samym czasie ma zdjęcia do "Teraz albo nigdy". Była radość, ale szybko się skończyła. Los uśmiechnął się do Anny Muchy. W końcu dostała pracę. Pisaliśmy, że aktorka poprowadzi jeden z koncertów festiwalu TOPTrendy. Miała, ale nie pozwolił jej TVN! Okazało się, że w tym samym czasie ma zdjęcia do "Teraz albo nigdy" - pisze Pudelek. - Nie ma wyboru i jedzie na nagranie a nie prowadzić festiwal. Reakcja Polsatu była szybka i wymienili prowadzących. Trendy poprowadzą więc Maciej Rock, Maciej Dowbor i Mariusz Kałamaga - donosi informator serwisu. Koncert miała prowadzić razem z Marią Peszek. Wokalistka również została odsunięta. Radość nie trwała zbyt długo.

Była radość, ale szybko się skończyła. Los uśmiechnął się do Anny Muchy. W końcu dostała pracę. Pisaliśmy wczoraj, że aktorka poprowadzi jeden z koncertów festiwalu TOPTrendy. Miała, ale nie pozwolił jej TVN! Okazało się, że w tym samym czasie ma zdjęcia do "Teraz albo nigdy" - pisze Pudelek.

 - Nie ma wyboru i jedzie na nagranie a nie prowadzić festiwal. Reakcja Polsatu była szybka i wymienili prowadzących. Trendy poprowadzą więc Maciej Rock, Maciej Dowbor i Mariusz Kałamaga - donosi informator serwisu.

Koncert miała prowadzić razem z Marią Peszek. Wokalistka również została odsunięta. Radość nie trwała zbyt długo.