Hubert Urbański został ojcem!

Na świecie pojawiła się trzecia córka!
Urbański został ojcem! Na świecie pojawiła się trzecia córka! Dokładnie tydzień temu, czyli 11 czerwca, Hubert Urbański po raz trzeci został ojcem i po raz trzeci urodziła mu się córka - informuje Dziennik.pl. Dokładnie tydzień temu, czyli 11 czerwca, Hubert Urbański po raz trzeci został ojcem i po raz trzeci urodziła mu się córka - informuje Dziennik.pl. Mamą dziewczynki jest Julia Chmielnik, córka tragicznie zmarłego Jacka Chmielnika, z którą Urbański spotyka się już od roku. Uszczęśliwiony tatuś nie odstępuje swoich kobiet na krok i dba, by niczego im nie brakowało. Nie wiadomo tylko, jakie imię będzie nosiła nowa członkini rodziny. GRATULACJE!

Dokładnie tydzień temu, czyli 11 czerwca, Hubert Urbański po raz trzeci został ojcem i po raz trzeci urodziła mu się córka - informuje dziennik.pl. Mamą dziewczynki jest Julia Chmielnik, córka tragicznie zmarłego Jacka Chmielnika, z którą Urbański spotyka się już od roku.

 

Uszczęśliwiony tatuś nie odstępuje swoich kobiet na krok i dba, by niczego im nie brakowało. Nie wiadomo tylko, jakie imię będzie nosiła nowa członkini rodziny.

 

GRATULACJE!