Tzg i Joś powrócą na jesień

Czy ktoś ma jeszcze siłę to oglądać?
Ramówka bez zmian Czy ktoś ma jeszcze siłę oglądać "Taniec z gwiazdami" i "Jak oni śpiewają"? Jesienią znów zobaczymy "Taniec z gwiazdami" i "Jak oni śpiewają". Polsat nie będzie szukał nowych uczestników, tylko wykorzysta finalistów poprzednich edycji "Taniec z gwiazdami" i "Jak oni śpiewają" skończyły się, ale tylko tymczasowo. Już jesienią zobaczymy kolejne edycje obu programów. TVN już niedługo będzie przeprowadzał casting na nowych tancerzy i rozpoczną się również poszukiwania gwiazd. Inaczej sprawa ma się z "Jak oni śpiewają". Polsat wpadł na pomysł, że nie będzie szukał nowych uczestników, tylko wykorzysta finalistów poprzednich edycji programu. Z jednej strony rozumiemy ten krok - przy liście "gwiazd" poprzedniej edycji zadawaliśmy sobie pytanie: kim są ci ludzie. Tym razem będziemy wiedzieli kim są, ale po co tu są już niekoniecznie.

"Taniec z gwiazdami" i "Jak oni śpiewają" skończyły się, ale tylko tymczasowo. Jak informują wirtualnemedia.pl, już na jesieni zobaczymy kolejne edycje obu programów. TVN już niedługo będzie przeprowadzał casting na nowych tancerzy i rozpoczną się również poszukiwania gwiazd. Inaczej sprawa ma się z "Jak oni śpiewają".

 

 

Polsat wpadł na pomysł, że nie będzie szukał nowych uczestników, tylko wykorzysta finalistów poprzednich edycji programu. Z jednej strony rozumiemy ten krok - przy liście "gwiazd" poprzedniej edycji zadawaliśmy sobie pytanie: kim są ci ludzie. Tym razem będziemy wiedzieli kim, ale po co to już niekoniecznie...

 

Kogo widzielibyście w kolejnym "Tańcu z gwiazdami"?

 

Laura Samojłowicz wygrała "Jak oni śpiewają"!

Górniak odeszła z "JOŚ" i podpadła producentom show!

Dorota Gardias wielką wygraną (nudnego) "Tańca z gwiazdami"

Dorota Gardias w Playboyu?