W tym tygodniu wezmą ślub!

To o nich plotkowało się w całym Opolu!
Skrzynecka weźmie ślub! To o tym plotkowano w całym Opolu! Jak podaje "Super Express", w najbliższą sobotę Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki wezmą ślub To już pewne! Jak podaje "Super Express", w najbliższą sobotę Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki wezmą ślub. Jak gazeta dotarła do tej informacji? Wygadali się znajomi pary, którym aktorka oczywiście musiała powiedzieć o swoich planach. Czym to się skończy? Skrzynecka będzie miała na swoim ślubie bardzo dużo (niekoniecznie zaproszonych) paparazzich. Marcin Łopucki zaprzyjaźnił się z fotoreporterami już podczas ostatniego festiwalu w Opolu. Chętnie pozował do zdjęć z ukochaną. Był na każde jej zawołanie. Przynosił kawę, wychodził nawet na spacery z jej psem.

To już pewne! Jak podaje "Super Express", w najbliższą sobotę Katarzyna Skrzynecka iMarcin Łopucki wezmą ślub. Jak gazeta dotarła do tej informacji? Wygadali się znajomi pary, którym aktorka oczywiście musiała powiedzieć o swoich planach. Czym to się skończy?

 

Skrzynecka będzie miała na swoim ślubie bardzo dużo ( niekoniecznie zaproszonych) paparazzich. Marcin Łopucki zaprzyjaźnił się z fotoreporterami już podczas ostatniego festiwalu w Opolu. Chętnie pozował do zdjęć z ukochaną. Był na każde jej zawołanie. Przynosił kawę, wychodził nawet na spacery z jej psem.