Tomek wkrótce wyjedzie z Polski!

Nie podoba mu się premier? A może prezydent? Nie powód jest inny. Jedno słowo - miłość!
Tomek wyjedzie z Polski! Powód jest jeden - miłość! Tomasz Jacyków prawdopodobnie niedługo wyjedzie z Polski. W Londynie mieszka chłopak stylista, za którym bardzo tęskni W kwestii mody jest bezlitosny, a do tego ma cięty język. To cały Tomasz Jacyków. Choć od dwóch lat jest najbardziej znanym stylistą w Polsce, prawdopodobnie już wkrótce zniknie z polskiego show-biznesu i wyjedzie do Londynu. Tam mieszka i studiuje jego chłopak. - Jestem teraz skazany na związek na odległość, więc strasznie tęsknię. Niestety, po ukończeniu takiej szkoły w Wielkiej Brytanii Tomek będzie miał nikłe szanse na pracę w Polsce. Dlatego już myśli o pozostaniu w Londynie. Choć jestem egoistą, dla miłości jestem gotów do prawdziwych wyrzeczeń. Dla niego mogę zamieszkać w każdym miejscu na świecie - zdradza "Faktowi" Tomek. Tomek nie planuje teraz wyjechać z Polski, bo trzyma go tu dużo obowiązków. Wkrótce jednak to może się zmienić. Jak widać stylista jest w stanie zrobić bardzo dużo dla miłości.

W kwestii mody jest bezlitosny, a do tego ma cięty język. To cały Tomasz Jacyków. Choć od dwóch lat jest najbardziej znanym stylistą w Polsce, prawdopodobnie już wkrótce zniknie z polskiego show-biznesu i wyjedzie do Londynu. Tam mieszka i studiuje jego chłopak.

 

Jestem teraz skazany na związek na odległość, więc strasznie tęsknię. Niestety, po ukończeniu takiej szkoły w Wielkiej Brytanii Tomek będzie miał nikłe szanse na pracę w Polsce. Dlatego już myśli o pozostaniu w Londynie. Choć jestem egoistą, dla miłości jestem gotów do prawdziwych wyrzeczeń. Dla niego mogę zamieszkać w każdym miejscu na świecie - zdradza "Faktowi" Tomek.


Tomek nie planuje teraz wyjechać z Polski, bo trzyma go tu dużo obowiązków. Wkrótce jednak to może się zmienić. Jak widać stylista jest w stanie zrobić bardzo dużo dla miłości. Na razie Tomasz zadowala się na salonach towarzystwem Marcina Żarczyńskiego.