W końcu pokazała się z ukochanym!

Weronika nie ukrywa już swojej miłości do młodszego od niej o 5 lat partnera. Zobacz zdjęcie!
Pokazała się z ukochanym! Weronika nie ukrywa już swojej miłości do młodszego od niej o 5 lat partnera. W magazynie "Party" ukazało się zdjęcie Weroniki Marczuk-Pazury z partnerem. Prezenterka mieszka wraz z nim w 180-metrowej willi na warszawskim Ursynowie Los w końcu uśmiechnął się do Weroniki Marczuk-Pazury. Jesienią rozpocznie zdjęcia do swojego nowego programu, który będzie poruszał tematykę prawniczą. Na tym nie koniec zmian. Jak podaje "Party", prezenterka wprowadziła się już do swojej willi na warszawskim Ursynowie wartej około 1,5 miliona złotych. W tej 180-metrowej willi zamieszkała ze swoim ukochanym Maciejem Gołyźniakiem. To dzięki muzykowi grupy "Why not" Weronika promieniuje od kilku miesięcy szczęściem. Gratulujemy!

Los w końcu uśmiechnął się do Weroniki Marczuk-Pazury. Jesienią rozpocznie zdjęcia do swojego nowego programu, który będzie poruszał tematykę prawniczą. Na tym nie koniec zmian. Jak podaje "Party", prezenterka wprowadziła się już do swojej willi na warszawskim Ursynowie wartej około 1,5 miliona złotych.

 

W tej 180-metrowej willi zamieszkała ze swoim ukochanym Maciejem Gołyźniakiem. To dzięki muzykowi grupy " Why not", Weronika promieniuje od kilku miesięcy szczęściem. Gratulujemy!  

 

Party NR 12 (46), 15 czerwca 2009 

Weronika Pazura lubi mocno przyprawione...