To koniec jej kariery!

Gdy w wakacje skończą się zdjęcia do ostatniej serii "Teraz albo nigdy", Marta zostanie bez pracy.

Marta Żmuda Trzebiatowska znów jest na językach! Tym razem nie chodzi o jej rzekomo toksyczny związek z Adamem Królem czy romans z Bartkiem Kasprzykowskim. "Fakt" twierdzi, że kariera aktorki już wkrótce się skończy. Dlaczego? Nie udało jej się zdobyć głównej roli w serialu "Blondynka", który ma być jesienią hitem TVP.

 

Nie wyszedł jej też debiut na deskach teatru w spektaklu "Motyle są wolne". Samo przedstawienie, w którym gra również Lesław Żurek nie zebrało zbyt pochlebnych recenzji. Ponoć rola Marty była najsłabszym punktem i tak kiepskiego spektaklu. Nic dziwnego, że frekwencja była niska i ostatecznie przedstawienie zostało wystawione tylko cztery razy. Plotek wierzy, że Marta z pewnością sobie poradzi i wkręci się do jakiego tasiemca...

 

 

Więcej o:
Komentarze (74)
To koniec jej kariery!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 34 razy 26

  no Martuś, czas pokazać ciałko w Plejboju

 • Gość: Gość

  Oceniono 42 razy 26

  koniec kariery? Wydaje mi się że żeby skończyć karierę trzeba ją zacząć, a zagranie w jednym pseudo serialu nadawanym na TVN o 23 w niedziele czyli gdy jest małą oglądalność to sama godzina mówi o stosunku stacji do serialu i aktorów którzy brali w nim udział. Z dupu wzięte nieznane nikomu twarze, a tu bach, mowa o tym że robią karierę? bez przesady. trochę więcej obiektywizmy a nie artykułów które gonią sensacje. ma teraz dwa wyjścia. Albo odejdzie z twarzą, normalnie zarabiać na życie bo w show-businesie jej nie wyszło i za rok albo dwa mało kto będzie o niej pamiętał. Albo tak jak inne będzie brała udziału we wszystkich możliwych pseudo konkursach żeby się "wypromować" jako "konkursowa aktorka" któa dobrze tańczy/śpiewa/jeździ na łyżwach. wyda nieudaną płytę tak jak Włodarczyk, albo tak jak Liszkowska będzie prowadzić w remizach gminne festyny z okazji patrona parafii. No ewentualnie tak jak Pedzia Górniak która nie umiała zaśpiewać hymnu ocenia teraz w konkursie piosenki, tak Trzebiatowska będzie oceniała w konkursie aktorskim

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 16

  Rysiek z Klanu czeka...

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 9

  Przynajmniej ładną ma buzię... :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 51 razy 9

  Chapnie dzidę komu trzeba, to się rola znajdzie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 9

  wam naprawde chce sie tyle pisac pod takimi glupimi artykulami?

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 8

  tak warto wiedzieć coś zanim się kłapnie, bo na AT są takie kierunki jak Wiedza o teatrze i lalkarstwo czyli nijak mające się do grania w filmie lub na deskach teatru.

 • Gość: Gość

  Oceniono 38 razy 8

  zawsze moze w ostrych pornolach zaczac grac,tylko cycki musi sobie konkretne zrobic.Potrenuje z Sasha Grey i cos jeszcze z niej bedzie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 7

  taka słodka lola zawsze znajdzie swoją niszę ;))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX