Kręglicka się nie rozbierze!

Nigdy, dla nikogo i za żadne pieniądze!
Miss się nie rozbierze! Aneta Kręglicka otrzymała propozycję wysmakowanej sesji fotograficznej. Aneta Kręglicka otrzymała propozycję rozbieranej sesji. - Nie skuszę się, bo nie czuję potrzeby odkrywania się przed wszystkimi - powiedziała była miss Była miss nie zgodziła się, bo w grę wchodziło pokazanie się w "stroju Ewy". To nie dla niej! - W ogóle nie wchodzi to w grę. Nigdy nie brałam udziału w takich odważnych sesjach i tym bardziej nie widzę powodu, żeby decydować się na to teraz, gdy jestem w dojrzałym wieku - tłumaczy Kręglicka. - Nie skuszę się na takie propozycje, bo najzwyczajniej nie czuję potrzeby odkrywania się przed wszystkimi. Godna podziwu postawa. Inne kobiety w jej wieku, a nawet i starsze, z chęcią korzystały z takich możliwości i niekoniecznie dobrze na tym wychodziły. Aneta Kręglicka, choć wygląda rewelacyjnie jak na swoje lata, nie ma zamiaru pokazywać zbyt wiele. Pozostaje wyobraźnia.

"Fakt" donosi, że Aneta Kręglicka otrzymała propozycję wysmakowanej sesji fotograficznej. Była miss nie zgodziła się, bo w grę wchodziło pokazanie się w stroju Ewy. To nie dla niej!

 - W ogóle nie wchodzi to w grę. Nigdy nie brałam udziału w takich odważnych sesjach i tym bardziej nie widzę powodu, żeby decydować się na to teraz, gdy jestem w dojrzałym wieku - tłumaczyła gazecie. - Nie skuszę się na takie propozycje, bo najzwyczajniej nie czuję potrzeby odkrywania się przed wszystkimi.

Godna podziwu postawa. Inne kobiety w jej wieku, a nawet i starsze, z chęcią korzystały z takich możliwości i niekoniecznie dobrze na tym wychodziły. Aneta Kręglicka, choć wygląda rewelacyjnie jak na swoje lata, nie ma zamiaru pokazywać zbyt wiele. Pozostaje wyobraźnia.

 

 

 

Anielice i wampy na posługach podwiązek i staników
 

 

Więcej o:
Komentarze (85)
Kręglicka się nie rozbierze!
Zaloguj się
 • aaron666

  Oceniono 19 razy 17

  Piękna kobieta i żaden dziennikarzyna z Plotka, choćby nie wiem jakie zdjęcia wybierał, to nie zmieni tego faktu.
  Pieprzyć dziennikarskie manipulacje!

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 15

  dać taką fotę jak pierwsza to zwykłe chamstwo i już iwm y, jak wygląda ktoś, kto je dał

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 14

  chyba złośliwie daliście takie zdjęcie bo ona normalnie lepiej wygląda

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 14

  A wy faceci takich kobiet szukajcie...nie jakiś podlotków, z brzuchami na wierzchu... kobieta musi mieć klasę, delikatnie coś podkreślać, rozbudzać wyobraźnię. Brawo , brawo... Aneta Kręglicka... w każdym stroju, fryzurze. a " Taniec z gwiazdami"...oby więcej nas,takich kobiet!

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 14

  jak widac w polsce jeszcze sa kobiety ktore pomimo wspanialej urody potrafia sie szanowac i nie latac do kazdego meskiego magazynu zeby pokazac cycki i nie tylko,aneta ma kase,status i popularnosc-nic nikomu nie musi udowadniac-takze,uczcie sie mlode pseudoartystki ze nie tylko d..a mozna w polsce zrobic kariere

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 13

  chociaż jedna mądra

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 12

  no i dobrze, przynajmniej się szanuje

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 12

  Wyglada rewelacyjnie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 12

  Aneta to kobieta z klasa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX