Katolicy zablokują koncert Madonny w Warszawie!

Matko Polko! Zbiera się komitet protestacyjny! Postawią stos?

Precz z Madonną Matko Polko! Zbiera się komitet protestacyjny! Postawią stos? Koncert Madonny w Warszawie będzie najgłośniejszym z całej trasy. Polscy katolicy, którzy uważają występy Madonny za antychrześcijańskie zorganizują protest. Katolicy zablokują koncert Madonny w Warszawie! Okazuje się, że koncert Madonny w Warszawie będzie chyba najgłośniejszym z całej trasy koncertowej. Wszystko za sprawą polskich katolików, którzy uważają występy Madonny za antychrześcijańskie! Dlaczego? Kochanek Madonny Jesus: Warszawski koncert ma odbyć się 15 sierpnia, czyli w Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Jak dorzucimy do tego słowo "Madonna" i podeprzemy imieniem jej kochanka "Jesus" to możemy być pewni, że będzie niezła afera. Krzysztof Zagozda, który jest pomysłodawcą protestu mówi: Organizacja koncertu tego dnia to prowokacja. Rani to nasze uczucia religijne. Poza tym występy Madonny są antychrześcijańskie - czytamy na dziennik.pl Do protestu dołączają się księża oraz wierni, którzy zapowiadają "Moralne Powstanie Warszawskie" i zbieranie podpisów pod kościołami. Katolicy i duchowni są naprawdę gotowi zablokować imprezę, czego dowodem jest rozmach z jakim organizują protest. Ma ponoć w przyszłym tygodniu zebrać się komitet prostestacyjny! Będziemy robić wszystko, aby nie dopuścić do tego skandalicznego wydarzenia - mówi Marian Brudzyński, niezależny radny sejmiku województwa mazowieckiego, który będzie przewodził komitetowi- czytamy na dziennik.pl. Plotek jest ciekawy, czy protestujący wiedzą także o scenografii koncertów? Przecież wiadomo nie od dziś, że Madonna podczas występów zostaje np. ukrzyżowana. Władze państwa ponoć już zostały powiadomione o całej sprawie a sponsor główny koncertu portal Allegro.pl może liczyć na naciski ze strony katolików. I znów świat o nas usłyszy.

 

Okazuje się, że koncert Madonny w Warszawie będzie chyba najgłośniejszym z całej trasy koncertowej. Wszystko za sprawą polskich katolików, którzy uważają występy Madonny za antychrześcijańskie! Dlaczego?

 

Kochanek Madonny Jesus:

 

Warszawski koncert ma odbyć się 15 sierpnia, czyli w Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.  Jak dorzucimy do tego słowo "Madonna" i podeprzemy imieniem jej kochanka "Jesus" to możemy być pewni, że będzie niezła afera. Krzysztof Zagozda, który jest pomysłodawcą protestu mówi:

Organizacja koncertu tego dnia to prowokacja. Rani to nasze uczucia religijne. Poza tym występy Madonny są antychrześcijańskie - czytamy na dziennik.pl

Do protestu dołączają się księża oraz wierni, którzy zapowiadają "Moralne Powstanie Warszawskie" i zbieranie podpisów pod kościołami. Katolicy i duchowni są naprawdę gotowi zablokować imprezę, czego dowodem jest rozmach z jakim organizują protest. Ma ponoć w przyszłym tygodniu zebrać się komitet prostestacyjny!:

Będziemy robić wszystko, aby nie dopuścić do tego skandalicznego wydarzenia - mówi Marian Brudzyński, niezależny radny sejmiku województwa mazowieckiego, który będzie przewodził komitetowi - czytamy na dziennik.pl.

Plotek jest ciekawy, czy protestujący wiedzą także o scenografii koncertów? Przecież wiadomo nie od dziś, że Madonna podczas występów zostaje np. ukrzyżowana. Władze państwa ponoć już zostały powiadomione o całej sprawie a sponsor główny koncertu portal Allegro.pl może liczyć na naciski ze strony katolików. I znów świat o nas usłyszy.

 

 

 

Więcej o: