Co będziemy mogli obejrzeć na Disney Channel w lipcu?

Poznajcie wakacyjną ramówkę programu Disney Channel!

 

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami...Gdy za oknem słońce, każdy znajdzie sobie jakieś zajęcie. Jednak, gdy będzie brzydka pogoda, fajnie by było móc obejrzeć coś ciekawego w telewizji. Większość stacji szykuje specjalne programy dla młodzieży. Disney Channel ma już swoje propozycje - przeczytajcie!

 

"Tatastrofa" - wielka premiera!

 

W filmie "Tatastrofa" zobaczycie swoich idoli z różnych seriali. Wśród nich: Emily Osment, Jason Earles, Moises Arias (wszyscy znani z serialu "Hannah Montana"), David Henrie ("Czarodzieje z Waverly Place") i Phill Lewis ("Nie ma to jak statek").

Bohaterką filmu "Tatastrofa" jest Melissa Hamilton (Emily Osment). Próbuje ona za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę taty, który jest wiecznie zajęty. Gdy wreszcie udaje im się wyjechać na wspólne wakacje, ojciec Melissy zostaje porwany przez swych zagorzałych fanów. Wkrótce po tym wpada w ręce dwóch braci o pewnych ukrytych zamiarach.

W dniu premiery produkcji będziecie mogli obejrzeć seriale Disney Channel, w których główne role grają aktorzy z filmu "Tatastrofa". Od godz. 9:15 emitowane będą kolejno seriale: "Czarodzieje z Waverly Place", "Nie ma to jak statek" oraz "Hannah Montana".

Premiera w sobotę 18 lipca o godz. 10:30

 

Fani "Tatastrofy" będą mieli okazję zobaczyć film jeszcze raz w niedzielę 19 lipca o godz. 19:00 oraz w poniedziałek 20 lipca o godz. 10:00.

 

 

 

Nowe odcinki Waszych ulubionych seriali!

 

"CZARODZIEJE Z WAVERLY PLACE"

 

Czas na nowe zaklęcia! Premierowe odcinki drugiego sezonu "Czarodziei z Waverly Place" będzie można zobaczyć w każdą sobotę lipca o godz. 9:15.

 

"NIE MA TO JAK STATEK"

 

Bracia Sprouse powracają w nowych odcinkach "Nie ma to jak statek" od 20 do 23 lipca o godz. 9:00.

 

LETNIE KONCERTY

 

Koncerty gwiazd Disney Channel w każdą środę o godz. 16:00!

 

Wśród nich:

 

Cheetah Girls na żywo w Madrycie - 1 lipca
Jonas Brothers na żywo w Londynie - 8 lipca
Hannah Montana na żywo w Londynie - 15 lipca
Koncert High School Musical - 22 lipca
Koncert Cheetah Girls - 29 lipca

 

FILMY DISNEY CHANNEL

 

Sezon filmów na Disney Channel trwa. W lipcu widzowie zobaczą trzy premiery. Już w sobotę 4 lipca o godz. 10:00 będą oni mogli obejrzeć "Motorcrossed". W kolejną sobotę 11 lipca zaproszeni zostaną na film "Możemy wygrać", a w poranek 18 lipca na telewizyjną premierę filmu "Tatastrofa". Za to 25 lipca powróci na Disney Channel film "Double Teamed".

 

na podstawie mat. prasowych

 

A czy Wy już słyszeliście o planach stacji telewizyjnych na wakacje? O telewizji możecie dyskutować na Forum