Polski showbiznes w pigułce!

Sprawdźcie, kto według badań powinien się częściej pojawiać w mediach, a kto zniknąć z nich już na stałe.
Portal plejada.pl ujawnia prawdę o polskim showbiznesie. Instytut ARC Rynek i Opinia wziął pod lupę 325 osobowości znanych z szeroko pojętych mediów. Wyniki były do przewidzenia, ale jest kilka niespodzianek.

W rankingu na najbardziej znanego aktora wygrał Marek Kondrat. Zaraz za nim uplasowali się Cezary Pazura i Karol Strasburger. Niespodzianką jest dopiero szóste miejsce Bogusława Lindy, którego wyprzedzają Andrzej Grabowski i Cezary Żak. Ciekawym jest także, że prowadzący Familiadę Strasburger znalazł się tak wysoko.

Wśród pań króluje Katarzyna Figura. Zaraz za nią, o zgrozo, znalazła się Katarzyna Cichopek. Trzecie, czwarte i piąte miejsce zajmują Małgorzata Foremniak, Joanna Brodzik i Beata Tyszkiewicz.

Plejada
pokusiła się także o zestawienie celebrytów, których według badań, chcielibyśmy częściej oglądać.

Zestawienie otwiera Michał Wójcik z kabaretu Ani mru mru, a tuż za nim pojawia się jego partner ze sceny, Marcin Wójcik. Trzecie miejsce zajmuje Danuta Stenka. Czwarta i piąta lokata należy do Jerzego Stuhra i Katarzyny Pakosińskiej z Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Osoby, które powinny z kolei jak najszybciej zniknąć z showbiznesu to Jolanta Rutowicz, Michał Wiśniewski i Tomasz Jacyków. My dorzucilibyśmy jeszcze Mandarynę, braci Mroczek i Katarzynę Skrzynecką.

Warte uwagi jest także zestawienie gwiazd, które najbardziej zadzierają nosa.

Pierwsze miejsce, a jakże, zajęła Doda. Zaraz za nią, i tu chyba niespodzianka, znalazła się Edyta Górniak. Trzecie miejsce należy do Michała Piróga. Zapytacie gdzie Wojewódzki?

Otóż Kuba znalazł się w innym rankingu. Tym razem respondenci mieli wskazać najbardziej ekscentryczną postać polskiego showbiznesu. Wojewódzki uplasował się na trzecim miejscu. Zestawienie otwiera Agnieszka Chylińska. Ankietowani wskazali także Michała Wiśniewskiego, Wojciecha Cejrowskiego i Piotra Najsztuba.

Polecamy także prześledzić pozostałe lokaty. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

No i co Wy na to? Zgadzacie się z wynikami badań?
Więcej o: