Kasia Nova nagrała duet z Thomasem Andresem z zespołu Modern Talking!

Polka w duecie ze światową gwiazdą? Po raz kolejny okazuje się, że jest to możliwe. Kasia Nova nagrała piosenkę wspólnie z członkiem legendarnego zespołu Modern Talking, Thomasem Andersem.
Polka w duecie z gwiazdą Kasia Nova nagrała duet z Thomasem Andresem z Modern Talking! Polka w duecie ze światową gwiazdą? To możliwe. Kasia Nova nagrała piosenkę wspólnie z członkiem legendarnego zespołu Modern Talking Thomasem Andersem. Polka w duecie ze światową gwiazdą? Po raz kolejny okazuje się, że jest to możliwe. Kasia Nova nagrała piosenkę wspólnie z członkiem legendarnego zespołu Modern Talking Thomasem Andersem. Całkiem niedawno donosiliśmy, że Kasia Nova rozpoczyna karierę poza granicami naszego kraju. Tym, którzy nie dowierzali owym informacjom, artystka właśnie uciera nosa, bo do sieci trafiła jej piosenka nagrana wspólnie z członkiem legendarnego zespołu Modern Talking Thomasem Andersem. Nagrany w duecie utwór nosi tytuł "Forever in a dream" i znajdzie się zarówno na nowej płycie Thomasa Andersa, jak i nowym krążku Kasi. Promocja ma objąć nie tylko europejskie, ale i światowe rynki.

Całkiem niedawno donosiliśmy, że Kasia Nova rozpoczyna karierę poza granicami naszego kraju. Tym, którzy nie dowierzali owym informacjom, artystka właśnie uciera nosa, bo do sieci trafiła jej piosenka nagrana wspólnie z członkiem legendarnego zespołu Modern Talking, Thomasem Andersem.

 

Nagrany w duecie utwór nosi tytuł "Forever in a dream" i znajdzie się zarówno na nowej płycie Thomasa Andersa i nowym krążku Kasi. Promocja ma objąć nie tylko europejskie, ale i światowe rynki.

 

Posłuchajcie piosenki Kasi i Thomasa: