Isis Gee wyprowadziła się z Polski!

Isis Gee opuściła nasz piękny kraj. Teraz chce zrobić karierę we Włoszech!
Isis się wyprowadziła Isis Gee opuściła nasz piękny kraj. Teraz chce zrobić karierę we Włoszech! Kariera Isis Gee naszym kraju jej nie wyszła, dlatego postanowiła zamieszkać w Lake Como we Włoszech. Ma nagrywać z orkiestrą i być twarzą serii kosmetyków. Isis Gee pojawiła się nie wiadomo skąd i jak w "Tańcu z gwiazdami", a wkrótce później reprezentowała Polskę na konkursie Eurowizji - niestety, bez żadnego sukcesu. Kariera w naszym kraju jej nie wyszła, dlatego postanowiła zmienić miejsce zamieszkania. Oto informacja, jaką przesłał nam manager i mąż Isis Gee: Isis i ja przeprowadziliśmy się do Lake Como we Włoszech, ponieważ mieliśmy stąd wiele zaproszeń dla muzyki Isis. Cieszymy się naszym nowym domem w tym pięknym kraju. Wokalistka pracuje nad kilkoma muzycznymi projektami - jeden z nich powstaje z wielką orkiestrą. Isis zostanie także twarzą nowej luksusowej linii kosmetyków, które trafią na włoski rynek. Wszystko to brzmi nieco podejrzanie. A co jeśli nie wyjdzie jej z karierą we Włoszech? Przyjdzie pora na "podbicie" kolejnego kraju?

Isis Gee pojawiło się nie wiadomo skąd i jak w "Tańcu z gwiazdami" a wkrótce później reprezentowała Polskę na konkursie Eurowizji - niestety, bez żadnego sukcesu. Kariera w naszym kraju jej nie wyszła, dlatego postanowiła zmienić miejsce zamieszkania.

 

Oto informacja, jaką przesłał nam manager i mąż Isis Gee:

Isis i ja przeprowadziliśmy się do Lake Como we Włoszech, ponieważ mieliśmy stąd wiele zaproszeń dla muzyki Isis. Cieszymy się naszym nowym domem w tym pięknym kraju.

 

Wokalistka pracuje nad kilkoma muzycznymi projektami - jeden z nich powstaje z wielką orkiestrą. Isis zostanie także twarzą nowej, luksusowej linii kosmetyków, które trafią na włoski rynek. 

 

Wszystko to brzmi nieco podejrzanie. A co jeśli nie z karierą we Włoszech? Przyjdzie pora na "podbicie" kolejnego kraju?